3D mapa Ţūmār Qamīsh

Satelitní mapa Ţūmār Qamīsh

název bez diakritiky: Tumar Qamish
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 36° 22' 0" North, 46° 38' 0" East

Ţūmār Qamīsh a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Tumar QamishVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ţūmār Qamīsh. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tumar Qamish, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 22' 0" North, 46° 38' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ţūmār Qamīsh v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ţūmār Qamīsh

Hotely Ţūmār Qamīsh: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ţūmār Qamīsh: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ţūmār Qamīsh, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ţūmār Qamīsh Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ţūmār Qamīsh. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ţūmār Qamīsh

3D mapa Ţūmār Qamīsh v Google Earth

satelitní 3D mapa Ţūmār Qamīsh, Írán

3D mapa Ţūmār QamīshGoogle Earth – podívejte se na Ţūmār Qamīsh z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ţūmār Qamīsh dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ţūmār Qamīsh shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ţūmār Qamīsh, Írán v Google Earth »

Letiště Ţūmār Qamīsh a okolí

Letiště ve městě Ţūmār Qamīsh a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ţūmār Qamīsh říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ţūmār Qamīsh (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ţūmār Qamīsh a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ţūmār Qamīsh

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ţūmār Qamīsh: textový odkaz

satelitní mapu Ţūmār Qamīsh: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ţūmār Qamīsh

vyhledávací box

satelitní mapy od Googlu



UPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ţūmār Qamīsh: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ţūmār Qamīsh: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ţūmār Qamīsh: velká mapa jako odkaz



náhodná místa

  1. Aruste v oblasti Pihtla, Saare, Estonsko
  2. Velikaya Medvezhna v oblasti Volynska, Ukrajina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.