3D mapa Ūch Bolāgh

Satelitní mapa Ūch Bolāgh

název bez diakritiky: Uch Bolagh
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 24' 0" North, 47° 50' 0" East

Ūch Bolāgh a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Uch BolaghVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ūch Bolāgh. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Uch Bolagh, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 24' 0" North, 47° 50' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ūch Bolāgh v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ūch Bolāgh

Hotely Ūch Bolāgh: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ūch Bolāgh: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ūch Bolāgh, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ūch Bolāgh Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ūch Bolāgh. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ūch Bolāgh

3D mapa Ūch Bolāgh v Google Earth

satelitní 3D mapa Ūch Bolāgh, Írán

3D mapa Ūch BolāghGoogle Earth – podívejte se na Ūch Bolāgh z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ūch Bolāgh dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ūch Bolāgh shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ūch Bolāgh, Írán v Google Earth »

Letiště Ūch Bolāgh a okolí

Letiště ve městě Ūch Bolāgh a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ūch Bolāgh říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ūch Bolāgh (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ūch Bolāgh a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ūch Bolāgh

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ūch Bolāgh: textový odkaz

satelitní mapu Ūch Bolāgh: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ūch Bolāgh

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ūch Bolāgh: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ūch Bolāgh: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ūch Bolāgh: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Thoi Binh v oblasti Thoi Binh, Minh Hai, Vietnam
  2. Lake Oaks v oblasti Orleans Parish, Louisiana, Spojené státy americké
  3. Krzywe Kolo v oblasti Pruszcz Gdanski, Pomorskie, Polsko
  4. Kanor v oblasti Tuban, Jawa Timur, Indonésie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.