3D mapa Vezmāneh-ye Pā'īn

Satelitní mapa Vezmāneh-ye Pā'īn

název bez diakritiky: Vezmaneh-ye Pa'in
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 34° 55' 19" North, 47° 2' 5" East

Vezmāneh-ye Pā'īn a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Vezmaneh-ye Pa'inVítejte na stránce věnované satelitní mapě Vezmāneh-ye Pā'īn. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Vezmaneh-ye Pa'in, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 55' 19" North, 47° 2' 5" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Vezmāneh-ye Pā'īn v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Vezmāneh-ye Pā'īn

Hotely Vezmāneh-ye Pā'īn: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Vezmāneh-ye Pā'īn: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Vezmāneh-ye Pā'īn, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Vezmāneh-ye Pā'īn Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Vezmāneh-ye Pā'īn. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Vezmāneh-ye Pā'īn

3D mapa Vezmāneh-ye Pā'īn v Google Earth

satelitní 3D mapa Vezmāneh-ye Pā'īn, Írán

3D mapa Vezmāneh-ye Pā'īnGoogle Earth – podívejte se na Vezmāneh-ye Pā'īn z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Vezmāneh-ye Pā'īn dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Vezmāneh-ye Pā'īn shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Vezmāneh-ye Pā'īn, Írán v Google Earth »

Letiště Vezmāneh-ye Pā'īn a okolí

Letiště ve městě Vezmāneh-ye Pā'īn a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Vezmāneh-ye Pā'īn říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Vezmāneh-ye Pā'īn (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Vezmāneh-ye Pā'īn a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Vezmāneh-ye Pā'īn

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Vezmāneh-ye Pā'īn: textový odkaz

satelitní mapu Vezmāneh-ye Pā'īn: obrázkový odkaz

satelitní mapu Vezmāneh-ye Pā'īn

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Vezmāneh-ye Pā'īn: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Vezmāneh-ye Pā'īn: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Vezmāneh-ye Pā'īn: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Safarabad v oblasti Lorestan, Írán
  2. Salantyr' Olenikov v oblasti Rodionovo-Nesvetayskiy rayon, Rostovskaya Oblast, Rusko
  3. Oulad Sbai v oblasti El Jadida, Centre, Maroko
  4. Azamay v oblasti Glazovskiy rayon, Udmurt Republic, Rusko
  5. Purbadhala v oblasti Netrokona Zl, Dhaka Div, Bangladéš

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.