3D satelitní mapa Pīr Jād v Google Earth

název bez diakritiky: Pir Jad
správní zařazení: Lorestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 33° 36' 42" North, 48° 16' 12" East

Google Earth: Pīr Jād a okolí

Google Earth – mapa Pir JadVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Pīr Jād. Zobrazené místo je známé jako Pir Jad, administrativně se řadí do oblasti Lorestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 33° 36' 42" North, 48° 16' 12" East.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Pīr Jād: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Pīr Jād on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pīr Jād: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pīr Jād, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pīr Jād Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pīr Jād. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Pīr Jād v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Pīr Jād v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Pīr Jād Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Pīr Jād shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Pīr Jād. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Pīr Jād a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pīr Jād říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pīr Jād (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Pīr Jād a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. San Martin v oblasti Talara, Piura, Peru
  2. Banjarsari v oblasti Sleman, D.I Yogyakarta, Indonésie
  3. Kigwa v oblasti Tabora, Tabora, Tanzanie
  4. Hettlingen v oblasti Zurich, Zurich, Švýcarsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.