3D mapa Ramaẕānābād-e Qorbān `Alī

Satelitní mapa Ramaẕānābād-e Qorbān `Alī

název bez diakritiky: Ramazanabad-e Qorban `Ali
správní zařazení: Lorestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 33° 56' 1" North, 47° 58' 50" East

Ramaẕānābād-e Qorbān `Alī a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ramazanabad-e Qorban `AliVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ramaẕānābād-e Qorbān `Alī. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ramazanabad-e Qorban `Ali, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lorestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 33° 56' 1" North, 47° 58' 50" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ramaẕānābād-e Qorbān `Alī v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ramaẕānābād-e Qorbān `Alī

Hotely Ramaẕānābād-e Qorbān `Alī: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ramaẕānābād-e Qorbān `Alī: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ramaẕānābād-e Qorbān `Alī, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ramaẕānābād-e Qorbān `Alī Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ramaẕānābād-e Qorbān `Alī. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ramaẕānābād-e Qorbān `Alī

3D mapa Ramaẕānābād-e Qorbān `Alī v Google Earth

satelitní 3D mapa Ramaẕānābād-e Qorbān `Alī, Írán

3D mapa Ramaẕānābād-e Qorbān `AlīGoogle Earth – podívejte se na Ramaẕānābād-e Qorbān `Alī z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ramaẕānābād-e Qorbān `Alī dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ramaẕānābād-e Qorbān `Alī shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ramaẕānābād-e Qorbān `Alī, Írán v Google Earth »

Letiště Ramaẕānābād-e Qorbān `Alī a okolí

Letiště ve městě Ramaẕānābād-e Qorbān `Alī a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ramaẕānābād-e Qorbān `Alī říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ramaẕānābād-e Qorbān `Alī (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ramaẕānābād-e Qorbān `Alī a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ramaẕānābād-e Qorbān `Alī

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ramaẕānābād-e Qorbān `Alī: textový odkaz

satelitní mapu Ramaẕānābād-e Qorbān `Alī: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ramaẕānābād-e Qorbān `Alī

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ramaẕānābād-e Qorbān `Alī: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ramaẕānābād-e Qorbān `Alī: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ramaẕānābād-e Qorbān `Alī: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Karkan-e Sofla v oblasti Markazi, Írán
  2. Malaya Berestovitsa v oblasti Hrodna, Bělorusko
  3. Brawa Yare v oblasti Kuntuwaaray, Sh. Hoose, Somálsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.