3D mapa Ja`farābād

Satelitní mapa Ja`farābād

název bez diakritiky: Ja`farabad
správní zařazení: Markazi, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 11' 0" North, 49° 35' 0" East

Ja`farābād a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ja`farabadVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ja`farābād. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ja`farabad, administrativně je místo zařazeno do oblasti Markazi, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 11' 0" North, 49° 35' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ja`farābād v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ja`farābād

Hotely Ja`farābād: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ja`farābād: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ja`farābād, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ja`farābād Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ja`farābād. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ja`farābād

3D mapa Ja`farābād v Google Earth

satelitní 3D mapa Ja`farābād, Írán

3D mapa Ja`farābādGoogle Earth – podívejte se na Ja`farābād z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ja`farābād dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ja`farābād shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ja`farābād, Írán v Google Earth »

Letiště Ja`farābād a okolí

Letiště ve městě Ja`farābād a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ja`farābād říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ja`farābād (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ja`farābād a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ja`farābād

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ja`farābād: textový odkaz

satelitní mapu Ja`farābād: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ja`farābād

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ja`farābād: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ja`farābād: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ja`farābād: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Cateia v oblasti Nacala Velha, Nampula, Mozambik
  2. Habarane v oblasti North Central, Srí Lanka
  3. Agra v oblasti Mohmand, F.a.T.a., Pákistán
  4. Hult v oblasti Orebro Kommun, Orebro Lan, Švédsko
  5. Las Tapias v oblasti Miranda, Merida, Venezuela

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.