3D mapa Īzadī Kheyl

Satelitní mapa Īzadī Kheyl

název bez diakritiky: Izadi Kheyl
správní zařazení: Mazandaran, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 36° 42' 16" North, 52° 56' 27" East

Īzadī Kheyl a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Izadi KheylVítejte na stránce věnované satelitní mapě Īzadī Kheyl. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Izadi Kheyl, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mazandaran, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 42' 16" North, 52° 56' 27" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Īzadī Kheyl v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Īzadī Kheyl

Hotely Īzadī Kheyl: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Īzadī Kheyl: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Īzadī Kheyl, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Īzadī Kheyl Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Īzadī Kheyl. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Īzadī Kheyl

3D mapa Īzadī Kheyl v Google Earth

satelitní 3D mapa Īzadī Kheyl, Írán

3D mapa Īzadī KheylGoogle Earth – podívejte se na Īzadī Kheyl z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Īzadī Kheyl dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Īzadī Kheyl shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Īzadī Kheyl, Írán v Google Earth »

Letiště Īzadī Kheyl a okolí

Letiště ve městě Īzadī Kheyl a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Īzadī Kheyl říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Īzadī Kheyl (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Īzadī Kheyl a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Īzadī Kheyl

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Īzadī Kheyl: textový odkaz

satelitní mapu Īzadī Kheyl: obrázkový odkaz

satelitní mapu Īzadī Kheyl

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Īzadī Kheyl: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Īzadī Kheyl: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Īzadī Kheyl: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. San Rafael v oblasti Jardin, Antioquia, Kolumbie
  2. As Suq v oblasti Makkah, Saudská Arábie
  3. Kraboa Coaltar v oblasti Asamankese, Eastern, Ghana
  4. Halqeh Basteh v oblasti Gilan, Írán
  5. Krasnaya Zarya v oblasti Novoselitskiy rayon, Stavropolskiy Kray, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.