3D mapa Mīr Alamdeh

Satelitní mapa Mīr Alamdeh

název bez diakritiky: Mir Alamdeh
správní zařazení: Mazandaran, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 36° 33' 0" North, 52° 18' 0" East

Mīr Alamdeh a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Mir AlamdehVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mīr Alamdeh. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mir Alamdeh, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mazandaran, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 33' 0" North, 52° 18' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mīr Alamdeh v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mīr Alamdeh

Hotely Mīr Alamdeh: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mīr Alamdeh: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mīr Alamdeh, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mīr Alamdeh Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mīr Alamdeh. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mīr Alamdeh

3D mapa Mīr Alamdeh v Google Earth

satelitní 3D mapa Mīr Alamdeh, Írán

3D mapa Mīr AlamdehGoogle Earth – podívejte se na Mīr Alamdeh z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mīr Alamdeh dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mīr Alamdeh shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mīr Alamdeh, Írán v Google Earth »

Letiště Mīr Alamdeh a okolí

Letiště ve městě Mīr Alamdeh a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mīr Alamdeh říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mīr Alamdeh (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mīr Alamdeh a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mīr Alamdeh

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mīr Alamdeh: textový odkaz

satelitní mapu Mīr Alamdeh: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mīr Alamdeh

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mīr Alamdeh: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mīr Alamdeh: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mīr Alamdeh: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Zamse v oblasti Komsilga, Bazega, Burkina Faso
  2. Bogatishchevo v oblasti Mtsenskiy rayon, Orlovskaya Oblast, Rusko
  3. Marsada v oblasti Sulu, Region 9, Filipíny
  4. Longhi-pe v oblasti Taunggyi, Shan, Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.