3D mapa Mīrābād

Satelitní mapa Mīrābād

název bez diakritiky: Mirabad
správní zařazení: Sistan and Baluchestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 26° 38' 52" North, 59° 30' 57" East

Mīrābād a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MirabadVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mīrābād. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mirabad, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sistan and Baluchestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 26° 38' 52" North, 59° 30' 57" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mīrābād v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mīrābād

Hotely Mīrābād: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mīrābād: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mīrābād, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mīrābād Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mīrābād. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mīrābād

3D mapa Mīrābād v Google Earth

satelitní 3D mapa Mīrābād, Írán

3D mapa MīrābādGoogle Earth – podívejte se na Mīrābād z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mīrābād dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mīrābād shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mīrābād, Írán v Google Earth »

Letiště Mīrābād a okolí

Letiště ve městě Mīrābād a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mīrābād říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mīrābād (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mīrābād a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mīrābād

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mīrābād: textový odkaz

satelitní mapu Mīrābād: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mīrābād

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mīrābād: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mīrābād: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mīrābād: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Preitoni v oblasti Vibo Valentia, Calabria, Itálie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.