3D mapa Qal`eh-ye Rostam

Satelitní mapa Qal`eh-ye Rostam

název bez diakritiky: Qal`eh-ye Rostam
správní zařazení: Sistan and Baluchestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 30° 38' 31" North, 61° 19' 34" East

Qal`eh-ye Rostam a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Qal`eh-ye RostamVítejte na stránce věnované satelitní mapě Qal`eh-ye Rostam. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Qal`eh-ye Rostam, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sistan and Baluchestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 38' 31" North, 61° 19' 34" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Qal`eh-ye Rostam v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Qal`eh-ye Rostam

Hotely Qal`eh-ye Rostam: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Qal`eh-ye Rostam: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Qal`eh-ye Rostam, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Qal`eh-ye Rostam Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Qal`eh-ye Rostam. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Qal`eh-ye Rostam

3D mapa Qal`eh-ye Rostam v Google Earth

satelitní 3D mapa Qal`eh-ye Rostam, Írán

3D mapa Qal`eh-ye RostamGoogle Earth – podívejte se na Qal`eh-ye Rostam z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Qal`eh-ye Rostam dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Qal`eh-ye Rostam shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Qal`eh-ye Rostam, Írán v Google Earth »

Letiště Qal`eh-ye Rostam a okolí

Letiště ve městě Qal`eh-ye Rostam a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Qal`eh-ye Rostam říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Qal`eh-ye Rostam (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Qal`eh-ye Rostam a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Qal`eh-ye Rostam

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Qal`eh-ye Rostam: textový odkaz

satelitní mapu Qal`eh-ye Rostam: obrázkový odkaz

satelitní mapu Qal`eh-ye Rostam

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Qal`eh-ye Rostam: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Qal`eh-ye Rostam: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Qal`eh-ye Rostam: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tailly v oblasti Beaune, Cote-dOr, Bourgogne, Francie
  2. Cozad v oblasti Dawson County, Nebraska, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.