3D mapa Shīrīkī

Satelitní mapa Shīrīkī

název bez diakritiky: Shiriki
správní zařazení: Sistan and Baluchestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 26° 3' 37" North, 59° 12' 0" East

Shīrīkī a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ShirikiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Shīrīkī. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Shiriki, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sistan and Baluchestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 26° 3' 37" North, 59° 12' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Shīrīkī v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Shīrīkī

Hotely Shīrīkī: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Shīrīkī: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Shīrīkī, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Shīrīkī Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Shīrīkī. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Shīrīkī

3D mapa Shīrīkī v Google Earth

satelitní 3D mapa Shīrīkī, Írán

3D mapa ShīrīkīGoogle Earth – podívejte se na Shīrīkī z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Shīrīkī dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Shīrīkī shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Shīrīkī, Írán v Google Earth »

Letiště Shīrīkī a okolí

Letiště ve městě Shīrīkī a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Shīrīkī říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Shīrīkī (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Shīrīkī a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Shīrīkī

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Shīrīkī: textový odkaz

satelitní mapu Shīrīkī: obrázkový odkaz

satelitní mapu Shīrīkī

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Shīrīkī: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Shīrīkī: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Shīrīkī: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Yucuquini v oblasti Dist. Huajuapam, Oaxaca, Mexiko
  2. Sao Roque v oblasti Castro Alves, Bahia, Brazílie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.