3D mapa `Alīābād

Satelitní mapa `Alīābād

název bez diakritiky: `Aliabad
správní zařazení: Yazd, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 31° 48' 36" North, 53° 45' 15" East

`Alīābād a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa `AliabadVítejte na stránce věnované satelitní mapě `Alīābād. Název zobrazeného místa bez diakritiky je `Aliabad, administrativně je místo zařazeno do oblasti Yazd, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 31° 48' 36" North, 53° 45' 15" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: `Alīābād v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely `Alīābād

Hotely `Alīābād: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely `Alīābād: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě `Alīābād, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě `Alīābād Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě `Alīābād. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města `Alīābād

3D mapa `Alīābād v Google Earth

satelitní 3D mapa `Alīābād, Írán

3D mapa `AlīābādGoogle Earth – podívejte se na `Alīābād z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu `Alīābād dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu `Alīābād shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa `Alīābād, Írán v Google Earth »

Letiště `Alīābād a okolí

Letiště ve městě `Alīābād a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích `Alīābād říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast `Alīābād (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro `Alīābād a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu `Alīābād

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu `Alīābād: textový odkaz

satelitní mapu `Alīābād: obrázkový odkaz

satelitní mapu `Alīābād

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu `Alīābād: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu `Alīābād: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu `Alīābād: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Welzheim v oblasti Rems-Murr-Kreis, Stuttgart, Baden-Wurttemberg, Německo
  2. Borek v oblasti Beroun, Středočeský kraj, Česká republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.