3D mapa Bozgābād

Satelitní mapa Bozgābād

název bez diakritiky: Bozgabad
správní zařazení: Yazd, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 31° 19' 2" North, 54° 3' 32" East

Bozgābād a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BozgabadVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bozgābād. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bozgabad, administrativně je místo zařazeno do oblasti Yazd, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 31° 19' 2" North, 54° 3' 32" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bozgābād v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bozgābād

Hotely Bozgābād: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bozgābād: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bozgābād, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bozgābād Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bozgābād. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bozgābād

3D mapa Bozgābād v Google Earth

satelitní 3D mapa Bozgābād, Írán

3D mapa BozgābādGoogle Earth – podívejte se na Bozgābād z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bozgābād dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bozgābād shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bozgābād, Írán v Google Earth »

Letiště Bozgābād a okolí

Letiště ve městě Bozgābād a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bozgābād říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bozgābād (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bozgābād a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bozgābād

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bozgābād: textový odkaz

satelitní mapu Bozgābād: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bozgābād

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bozgābād: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bozgābād: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bozgābād: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hojene v oblasti Hjorring, Nordjylland, Dánsko
  2. Gotzeroth v oblasti Bernkastel-Wittlich, Trier, Rheinland-Pfalz, Německo
  3. Pepsumaj v oblasti Shkoder, Albánie
  4. Bessonova v oblasti Zalesovskiy rayon, Altayskiy Kray, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.