3D mapa Qūţīābād

Satelitní mapa Qūţīābād

název bez diakritiky: Qutiabad
správní zařazení: Zanjan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 47' 0" North, 48° 30' 0" East

Qūţīābād a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa QutiabadVítejte na stránce věnované satelitní mapě Qūţīābād. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Qutiabad, administrativně je místo zařazeno do oblasti Zanjan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 47' 0" North, 48° 30' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Qūţīābād v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Qūţīābād

Hotely Qūţīābād: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Qūţīābād: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Qūţīābād, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Qūţīābād Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Qūţīābād. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Qūţīābād

3D mapa Qūţīābād v Google Earth

satelitní 3D mapa Qūţīābād, Írán

3D mapa QūţīābādGoogle Earth – podívejte se na Qūţīābād z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Qūţīābād dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Qūţīābād shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Qūţīābād, Írán v Google Earth »

Letiště Qūţīābād a okolí

Letiště ve městě Qūţīābād a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Qūţīābād říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Qūţīābād (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Qūţīābād a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Qūţīābād

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Qūţīābād: textový odkaz

satelitní mapu Qūţīābād: obrázkový odkaz

satelitní mapu Qūţīābād

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Qūţīābād: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Qūţīābād: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Qūţīābād: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kartushin v oblasti Kushchevskiy rayon, Krasnodarskiy Kray, Rusko
  2. Beshbulok-Bolo v oblasti Tadzhikistan Territories, Tádžikistán
  3. Anmer v oblasti Norfolk County, East Anglia, England, Velká Británie
  4. Tikri v oblasti Solan, Himachal Pradesh, Indie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.