loading

Mid West: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Mid West

Hotely Mid West – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Mid West. Další města v oblasti Mid West – viz mapa Mid West.

Rezervujte si hotel Mid West on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti Mid West. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Lahinch

An Leacht leží v oblasti Clare, Mid West, Irsko (viz mapa Lahinch).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely An Leacht (navštivte průvodce hotely An Leacht pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa An Leacht je na samostatné stránce.

Vybrané hotely An Leacht

další hotely Lahinch »
Lahinch Golf & Leisure Hotel: fotografie

Lahinch Golf & Leisure Hotel ****

, Jen kousek od pláže v oblíbeném přímořském letovisku Lahinch byl tento hotel vkusně zrekonstruovaný, nabízí moderní zařízení s komfortem a elegancí minulosti.

Lios na Mara: fotografie

Lios na Mara ****

Jen 3 minuty chůze od centra Lahinch a modrá vlajka pláži, tento dům nabízí moderní, vybavené kuchyně, lehké a vzdušné pokoje a bezplatné parkoviště.

Vaughan Lodge Hotel: fotografie

Vaughan Lodge Hotel ****

V idylickém místě na břehu Liscanoor Bay, Vaughan Lodge je přátelský 4-hvězdičkový hotel, rodina-vlastnil 4 generace a 45 minut jízdy od letiště Shannon.

Hotely Clonmel

Clonmel leží v oblasti Tipperary, Mid West, Irsko (viz mapa Clonmel).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Clonmel (navštivte průvodce hotely Clonmel pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Clonmel je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Clonmel

další hotely Clonmel »
Clonmel Park Conference Leisure & Spa Hotel: fotografie

Clonmel Park Conference Leisure & Spa Hotel ****

Nacházíme se 5 minut mimo Clonmel Tento moderní hotel provozuje rozsáhlé relaxační centrum a Eco Spa, stejně jako elegantní, praktické a útulných pokojích.

Hotel Minella & Leisure Centre: fotografie

Hotel Minella & Leisure Centre ****

Hotel Minella je vkusně zařízený dům na břehu řeky Suir, blízko centra města Clonmel a ohraničený Comeragh hory. Hotel Minella a volný čas středisko individuálně navržen a zdobené místnosti.

Hearns Hotel: fotografie

Hearns Hotel ***

V centru města je Clonmel, Hearns je z 18. století rodinný hotel, který nabízí bezplatné parkování a přilehlé pozdní bar s živou hudbou. K dispozici je na stránkách restaurace a Clonmel Golf Club je 5 minut jízdy od hotelu.

Hotely Kilkee

Cill Chaoi leží v oblasti Clare, Mid West, Irsko (viz mapa Kilkee).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Cill Chaoi (navštivte průvodce hotely Cill Chaoi pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Cill Chaoi je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Cill Chaoi

další hotely Kilkee »
Moore Bay Holiday Homes: fotografie

Moore Bay Holiday Homes ****

S on-site tenisové kurty a dětské hřiště, Moore Bay rekreační domy jsou jen 5-minut chůze od pláže.

Kilkee Bay Hotel: fotografie

Kilkee Bay Hotel ***

Jen 10 minut chůze od pláže, tento hotel je zasazen do centru přímořského města Kilkee. Nabízí lehké, moderní pokoje, bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma.

Halpins Townhouse: fotografie

Halpins Townhouse ***

Tento vkusně zrekonstruovaný dům hotel nabízí kvalitu, pohodlí a dobrého jídla s vynikající tradici osobní služby.

Hotely Bunratty

Bunratty leží v oblasti Clare, Mid West, Irsko (viz mapa Bunratty).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Bunratty (navštivte průvodce hotely Bunratty pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Bunratty je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Bunratty

další hotely Bunratty »
Bunratty Shannon Shamrock: fotografie

Bunratty Shannon Shamrock ***

Zasazeno v srdci Bunratty vesnice a jen 15 minut jízdy od obou Limerick nebo Shannon International Airport, Bunratty Shannon Shamrock Hotel, Conference & Leisure Centre se nachází v blízkosti světově proslulého Bunratty Castle & Folk Park ...

Bunratty Holiday Homes: fotografie

Bunratty Holiday Homes ****

Tyto půvabné, 3-ložnice, řadový rekreační domy jsou situovány v nádherné vesnici Bunratty, známý pro svět-proslulý Bunratty hrad a lidové park. Zámeckého parku a lidová přitahují tisíce návštěvníků každý rok.

Bunratty Castle Hotel: fotografie

Bunratty Castle Hotel ***

Jste srdečně vítáni na Bunratty Castle Hotel, Bunratty Co Clare Irsko, ideální pro irské Dovolená. Náš hotel nabízí luxusní ubytování, last minute dovolená, a je ideální základnou pro vaše irské Break Hotel.

Hotely Lisdoonvarna

Lios Dúin Bhearna leží v oblasti Clare, Mid West, Irsko (viz mapa Lisdoonvarna).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Lios Duin Bhearna (navštivte průvodce hotely Lios Dúin Bhearna pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Lios Duin Bhearna je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Lios Duin Bhearna

další hotely Lisdoonvarna »
Sheedys Country House Hotel: fotografie

Sheedys Country House Hotel ****

Sheedys Country House nabízí úžasně idylické útěku na okraji Burren. Pocházející částečně z 17. století, tento dům má skutečně intimní atmosféru. Jedná se o nejstarší dům v obci Lisdoonvarna.

Imperial Hotel: fotografie

Imperial Hotel ***

Hotel Imperial se nachází v Lisdoonvarna, jen 10 minut jízdy od útesy Moher. Nabízí en suite pokojů, 2 restaurace a bar s živou irskou hudbou. Ložnice ve funkci TV Imperial satelit, vysoušeče vlasů a telefony.

Greenlawn Lodge: fotografie

Greenlawn Lodge ***

V klidném venkovském prostředí pouhých 5 minut chůze od Lisdoonvarna, Greenlawn House nabízí moderně zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi, parkování zdarma a plné irské snídaně.

Hotely Ennis

Ennis leží v oblasti Clare, Mid West, Irsko (viz mapa Ennis).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Ennis (navštivte průvodce hotely Ennis pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Ennis je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Ennis

další hotely Ennis »
Woodstock Hotel, Golf and Spa Resort: fotografie

Woodstock Hotel, Golf and Spa Resort ****

Obklopen parkem ohromující golfové mistrovské hřiště, je Woodstock Hotel Golf & Spa Resort se nachází mezi Limerick a Galway ve 155 akrů krásné přírody, 2 km od města Ennis.

Auburn Lodge Hotel & Leisure Centre: fotografie

Auburn Lodge Hotel & Leisure Centre ***

Auburn Lodge je relaxační místo se nachází v blízkosti centra města Ennis a 15 km jen z letiště Shannon.

West County Hotel and Leisure Centre: fotografie

West County Hotel and Leisure Centre ***

V půvabné a historické město Ennis, hotel nabízí světlé, moderní ubytování a skvělé zdraví a zařízení pro volný čas v Kingfisher Leisure Centre.

Hotely Ballyvaughan

Baile Uí Bheacháin leží v oblasti Clare, Mid West, Irsko (viz mapa Ballyvaughan).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Baile Ui Bheachain (navštivte průvodce hotely Baile Uí Bheacháin pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Baile Ui Bheachain je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Baile Ui Bheachain

další hotely Ballyvaughan »
Burren Walking Lodge: fotografie

Burren Walking Lodge

A kousek od Ballyvaughan, malá rybářská vesnice s výhledem Galway Bay, Burren Pěší Lodge je zvyk-postavený moderní penzion, věnovaný vaše pohodlí a relaxaci.

Rusheen Lodge Guest Accommodation: fotografie

Rusheen Lodge Guest Accommodation ****

S jídelně s výhledem na nádherné skalní útvary z Burren hor, Rusheen Lodge Guest Ubytování nabízí bezplatné Wi-Fi a bezplatné parkoviště v areálu hotelu. To je méně než Ballyvaughan km od vesnice, na severním pobřeží Clare.

Gregans Castle Hotel: fotografie

Gregans Castle Hotel ****

S dechberoucí výhled přes Galway Bay a okouzlující Burren vápencové krajiny, this 4-star Country House Hotel poskytuje útočiště klidu a míru v blízkosti Ballyvaughan, County Clare.

Hotely Limerick

Limerick leží v oblasti Limerick, Mid West, Irsko (viz mapa Limerick).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Limerick (navštivte průvodce hotely Limerick pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Limerick je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Limerick

další hotely Limerick »
Clarion Hotel Suites Limerick: fotografie

Clarion Hotel Suites Limerick ****

Skvěle se nacházejí na stále populárnější Ennis Road, pouze 10 minut procházky do Limerick centrum, hotel má jedinečný styl jednoduchý moderní dekor s gruzínskými stylu.

Two Mile Inn: fotografie

Two Mile Inn **

Poskytování velkou dostupnost pro Limerick a Shannon regiony, The Two-Mile Inn je jen krátká cesta jak z letiště Shannon a Limerick města. Two-Mile Inn můžeme nabídnout uvolněné, rustikální a tradiční nastavení.

Clarion Hotel Limerick: fotografie

Clarion Hotel Limerick ****

Irsko je nejvyšší Hotel je umístěn v idylickém místě na nábřeží řeky Shannon, Limerick v centru města, na Steamboat Quay. Toto 17-patrová budova spojuje architektonické mistrovské s teplou interiéry a výjimečné služby.

Hotely Doolin

Doolin leží v oblasti Clare, Mid West, Irsko (viz mapa Doolin).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Doolin (navštivte průvodce hotely Doolin pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Doolin je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Doolin

další hotely Doolin »
Ballyvara House: fotografie

Ballyvara House ****

Přivítat & elegantní okolí na vás čekají na Ballyvara House, Doolin, Co Clare. Tento 4-hvězdičkový dům je ideální základnou pro návštěvu nádherné okolí na západním pobřeží Irska.

Hotel Doolin: fotografie

Hotel Doolin ****

3-minutové chůze od vesnice Doolin, tento hotel má světlé, prostorné pokoje a on-site bar, restaurace a kavárna. Fitzpatrick baru má živou atmosféru a irskou hudbu. Hotel Doolin také on-site turistické informace.

Glasha Meadows B&B: fotografie

Glasha Meadows B&B ****

S výhledem na zátoku Doolin, Glasha Meadows je rodinný B & B, jen 2 km od vesnice Doolin. Nabízí domácí vaření snídaně a prostorné pokoje s bezplatným Wi-Fi. Pokoje v TV Glasha mají louky a čaje / kávy.

Hotely Shannon

Shannon leží v oblasti Clare, Mid West, Irsko (viz mapa Shannon).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Shannon (navštivte průvodce hotely Shannon pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Shannon je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Shannon

další hotely Shannon »
Shannon Court Hotel: fotografie

Shannon Court Hotel ***

Shannon Court Hotel se nachází 5 minut od mezinárodního letiště Shannon v srdci krásné Co Clare. Objevte Cliffs of Moher, kouzlo Ennis, Bunratty Castle & Folk Park, Limerick a město.

Kells Country House: fotografie

Kells Country House *****

Tento 5-hvězdičkový Country House stojí do 5 akrů půdy s výhledem na řeku Shannon. S masivního dubu interiérů a podlahové topení, nabízí elegantní, luxusní pokoje a srdečné, plný irské snídaně.

Park Inn by Radisson Shannon Airport: fotografie

Park Inn by Radisson Shannon Airport ***

The Park Inn Shannon Airport je ideálně umístěn naproti hlavní budovy terminálu s velmi rušných Shannon International Airport. Pro hotel s tak výhodné poloze.

Hotely Mid West: rezervace ubytování

Poloha oblasti Mid West

– viz mapa Mid West »

Mid West leží ve státě Irsko.

Rezervace ubytování: Mid West – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Mid West, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Mid West.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Mid West Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Mid West – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Mid West. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.