3D mapa New Row

Satelitní mapa New Row

název bez diakritiky: New Row
správní zařazení: Offaly, Midlands, Irsko, Evropa
zeměpisná poloha: 53° 13' 17" North, 7° 13' 10" West

New Row a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa New RowVítejte na stránce věnované satelitní mapě New Row. Název zobrazeného místa bez diakritiky je New Row, administrativně je místo zařazeno do oblasti Offaly, Midlands, Irsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 53° 13' 17" North, 7° 13' 10" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: New Row v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely New Row

Hotely New Row: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely New Row: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě New Row, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě New Row Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě New Row. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města New Row

3D mapa New Row v Google Earth

satelitní 3D mapa New Row, Irsko

3D mapa New RowGoogle Earth – podívejte se na New Row z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu New Row dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu New Row shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa New Row, Irsko v Google Earth »

Letiště New Row a okolí

Letiště ve městě New Row a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích New Row říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast New Row (Irsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro New Row a celou oblast Irsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu New Row

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu New Row: textový odkaz

satelitní mapu New Row: obrázkový odkaz

satelitní mapu New Row

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu New Row: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu New Row: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu New Row: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Vonga v oblasti Pinezhskiy rayon, Arkhangelskaya Oblast, Rusko
  2. Zhenjiao v oblasti Pubei, Guangxi, Čína
  3. Kamra v oblasti Attok, Punjab, Pákistán
  4. New Bermuda v oblasti Portland, Jamajka
  5. Feldhusen v oblasti Nordwestmecklenburg, Mecklenburg-Vorpommern, Mecklenburg-Vorpommern, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.