3D mapa Cill Chainnigh

Satelitní mapa Cill Chainnigh

název bez diakritiky: Cill Chainnigh
správní zařazení: Kilkenny, South East, Irsko, Evropa
zeměpisná poloha: 52° 39' 15" North, 7° 15' 8" West

Cill Chainnigh a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Cill ChainnighVítejte na stránce věnované satelitní mapě Cill Chainnigh. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Cill Chainnigh, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kilkenny, South East, Irsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 52° 39' 15" North, 7° 15' 8" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Cill Chainnigh v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Cill Chainnigh

Hotely Cill Chainnigh: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Cill Chainnigh: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Cill Chainnigh, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Cill Chainnigh Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Cill Chainnigh. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Cill Chainnigh

3D mapa Cill Chainnigh v Google Earth

satelitní 3D mapa Cill Chainnigh, Irsko

3D mapa Cill ChainnighGoogle Earth – podívejte se na Cill Chainnigh z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Cill Chainnigh dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Cill Chainnigh shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Cill Chainnigh, Irsko v Google Earth »

Letiště Cill Chainnigh a okolí

Letiště ve městě Cill Chainnigh a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Cill Chainnigh říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Cill Chainnigh (Irsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Cill Chainnigh a celou oblast Irsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Cill Chainnigh

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Cill Chainnigh: textový odkaz

satelitní mapu Cill Chainnigh: obrázkový odkaz

satelitní mapu Cill Chainnigh

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Cill Chainnigh: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Cill Chainnigh: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Cill Chainnigh: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bures-les-Monts v oblasti Vire, Calvados, Basse-Normandie, Francie
  2. Bayiryuzu v oblasti Siirt, Turecko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.