loading

Kerry: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Kerry

Hotely Kerry – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Kerry. Další města v oblasti Kerry – viz mapa Kerry.

Rezervujte si hotel Kerry on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti Kerry. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Killarney

Cill Airne leží v oblasti Kerry, South West, Irsko (viz mapa Killarney).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Cill Airne (navštivte průvodce hotely Cill Airne pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Cill Airne je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Cill Airne

další hotely Killarney »
Old Killarney Village: fotografie

Old Killarney Village ****

Nachází se v blízkosti jezer ohromující Killarney, Killarney Staré Village nabízí okouzlující tradiční doškové chalupy, jen 2 km na Killarney centru města, s mnoha hospůdek a restaurací.

White Gates Hotel: fotografie

White Gates Hotel ***

Okupační výsadní místo, blízko centra města Killarney je, hotel prezentuje jako ideální základnu, z níž prozkoumat hrabství Cork a Kerry.

Muckross Park Hotel & Cloisters Spa: fotografie

Muckross Park Hotel & Cloisters Spa *****

Luxusní 5-hvězdičkový Park Hotel Muckross a kláštery Spa se nachází v parku Killarney National. Nabízí elegantní klimatizované pokoje, 2 kulinářské restaurace, krytý bazén a venkovní horkou vanou.

Hotely Castlemaine

Caisleán na Mainge leží v oblasti Kerry, South West, Irsko (viz mapa Castlemaine).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Caislean na Mainge (navštivte průvodce hotely Caisleán na Mainge pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Caislean na Mainge je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Caislean na Mainge

další hotely Castlemaine »
Tom and Eileen's Farmhouse B&B: fotografie

Tom and Eileen's Farmhouse B&B ****

Toto ocenění-vyhrávat, rodinný statek nabízí domácí pečení při příjezdu, a je obklopen stromy pod horou Slieve Mish. Hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi, masážní sprchou a plné irské snídaně.

Murphys Farmhouse B&B: fotografie

Murphys Farmhouse B&B ***

Murphyho dům je stanovena na úpatí hor v Slieve poloostrov Dingle, 12 km od Killarney. Nabízí domácí kuchyně a parkování zdarma. Pokoje mají výhled na okolní krajinu.

Castlemaine House B&B: fotografie

Castlemaine House B&B ***

V klidné lokalitě s výhledem na řeku Maine, rodinný dům Castlemaineová nabízí bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. Nachází se v centru hrabství Kerry, 13 km od letiště Kerry. Pokoje jsou v tradičním stylu s dřevěným nábytkem.

Hotely Waterville

An Coireán leží v oblasti Kerry, South West, Irsko (viz mapa Waterville).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely An Coirean (navštivte průvodce hotely An Coireán pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa An Coirean je na samostatné stránce.

Vybrané hotely An Coirean

další hotely Waterville »
Waterville Links: fotografie

Waterville Links ****

Chlouba výhledem na centrum města, pláže, moře a Golf Links, tyto moderní rekreační domy ideálně oblast se nachází jen pár kroků od všech, které Waterville nabízí.

Brookhaven House: fotografie

Brookhaven House ****

S výhledem na Atlantický oceán, Brookhaven je okouzlující 4-hvězdičkový (irský Tourist Board cenu), rodina-run guest house, 800 metrů od města Waterville, na půli cesty v okolí scénického Ring of Kerry.

Butler Arms Hotel: fotografie

Butler Arms Hotel ****

V Butler Arms je dobře známý pro jeho atmosféru luxusu v kombinaci s rodinnou atmosférou. Jsme přehlédnout Atlantiku a jsou obklopeny některé z nejvíce velkolepé scenérie v Irsku.

Hotely Kenmare

Kenmare leží v oblasti Kerry, South West, Irsko (viz mapa Kenmare).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Kenmare (navštivte průvodce hotely Kenmare pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Kenmare je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Kenmare

další hotely Kenmare »
Pairc an Callan: fotografie

Pairc an Callan

Tato plně vybavená, self-catering rekreační domy jsou 15-minutové chůze od centra města Kenmare. Každý prostorný dům má 3 ložnice a může spát až 6 osob.

O'Donnabhains Townhouse Accommodation: fotografie

O'Donnabhains Townhouse Accommodation ****

Nachází se na slavné silnici Ring of Kerry na klidném okraji města Kenmare, toto město-dům ubytování je chůze od centra města. Pokoje jsou stylové a jasné, a off-street parking is available.

Foley's Holiday Homes: fotografie

Foley's Holiday Homes ****

Naše domy, luxusní města jsou elegantní, krásně navrženo a skvěle vybavené state-of-the-art facilities. Kenmare je známý jako klenot v Ring of Kerry.

Hotely Cahersiveen

Cahersiveen leží v oblasti Kerry, South West, Irsko (viz mapa Cahersiveen).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Cahersiveen (navštivte průvodce hotely Cahersiveen pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Cahersiveen je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Cahersiveen

další hotely Cahersiveen »
Qc's Townhouse & Seafood Restaurant: fotografie

Qc's Townhouse & Seafood Restaurant ****

S prostorných luxusních pokojů s jedinečným iPod, je oceněné QC je Seafood Restaurant & Townhouse nachází ve městě Caherciveen. Hosté si mohou vychutnat fantastické mořské plody, čerstvé chytil od restaurace vlastní lodí.

San Antoine B & B: fotografie

San Antoine B & B ***

Do města Cahersiveen na hlavní N70 Ring of Kerry silnici, San Antoine B & B nabízí útulně zařízené pokoje s vlastní koupelnou. Parkování zdarma je k dispozici, a Cahersiveen Ferry Terminál je jen 10 minut chůze.

Avoca Lodge B&B Accommodation: fotografie

Avoca Lodge B&B Accommodation ***

V srdci Ring of Kerry, Avoca Lodge B & B ubytování je jen 5 minut jízdy od Cahersiveen. Elegantní B & B nabízí vydatná snídaně a prostorné pokoje s bezplatným Wi-Fi.

Hotely Tralee

Tralee leží v oblasti Kerry, South West, Irsko (viz mapa Tralee).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Tralee (navštivte průvodce hotely Tralee pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Tralee je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Tralee

další hotely Tralee »
Fels Point Holiday Apartments: fotografie

Fels Point Holiday Apartments ****

Ideálně umístěný, Fels bod Apartmány jsou kousek od centra města a nedaleko Tralee Fels Point Hotel, který poskytuje ideální základnu, z níž prozkoumat krásné Kerry. Každý stylový apartmán-2 ložnice pojme až 4 dospělé osoby.

Benners Hotel, Tralee: fotografie

Benners Hotel, Tralee ***

Skvěle se nachází v samém srdci Tralee, pulzující město hrabství Kerry, to je ideální základnou pro vaše návštěvy regionu Kerry.

Ballygarry House Hotel: fotografie

Ballygarry House Hotel ****

Od chvíle, kdy se dostanete na Ballygarry domu v Tralee, budete vědět, že jste někde zvláštní.

Hotely Glenbeigh

Gleann Beithe leží v oblasti Kerry, South West, Irsko (viz mapa Glenbeigh).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Gleann Beithe (navštivte průvodce hotely Gleann Beithe pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Gleann Beithe je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Gleann Beithe

další hotely Glenbeigh »
Caragh Glen Holiday Homes: fotografie

Caragh Glen Holiday Homes ****

Sídlí v krásné krajině umístění, tyto prostorné rekreační chalupy s malebným výhledem. jsou pouhých 5 minut chůze od jezera Caragh K dispozici je plně vybavená kuchyň a obývací prostor pro hosty.

Forest View House B&B: fotografie

Forest View House B&B ***

Tento rodinný B & B nabízí panoramatické výhledy, lesní bezplatné Wi-Fi a prostornou zahradu, jen 1 km od vesnice Glenbeigh. Parkování zdarma je k dispozici, a Modrá vlajka Rossbeigh Pláž je 2 km daleko.

Towers Hotel: fotografie

Towers Hotel ***

Towers Hotel Glenbeigh je krásný hotel obklopen krásnou krajinou, přátelský personál a živou atmosféru. Towers Hotel se nachází na Ring of Kerry, a je ideálním místem k relaxaci a užít si to krásné místo v Irsku.

Hotely Ballybunion

Baile an Bhuinneánaigh leží v oblasti Kerry, South West, Irsko (viz mapa Ballybunion).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Baile an Bhuinneanaigh (navštivte průvodce hotely Baile an Bhuinneánaigh pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Baile an Bhuinneanaigh je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Baile an Bhuinneanaigh

další hotely Ballybunion »
The 19th Golf Lodge: fotografie

The 19th Golf Lodge ****

Oceněné irskou Guesthouse roku 2012, 19. Golf lóže je luxusní 4-hvězdičkový penzion se nachází přímo naproti Ballybunion nejslavnějších golfových hřišť. Nabízí vydatná snídaně a luxusní pokoje s Wi-Fi.

Teach de Broc: fotografie

Teach de Broc ****

S jeho majitelé udělena Hosts roku 2007 Georgina Campbell, naše výjimečné 4-hvězdičkové ubytování je ideální pro golfisty, téměř na hranice známého Ballybunion Links.

Seashore B&B: fotografie

Seashore B&B ****

Nachází se na břehu Atlantiku, mořské pobřeží B & B je 5 minut jízdy od známého Ballybunion je golfový klub. Pokoje v tomto klidném místě, jsou všechny en suite a mají bezplatné Wi-Fi.

Hotely Sneem

An Snaidhm leží v oblasti Kerry, South West, Irsko (viz mapa Sneem).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely An Snaidhm (navštivte průvodce hotely An Snaidhm pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa An Snaidhm je na samostatné stránce.

Vybrané hotely An Snaidhm

další hotely Sneem »
Parknasilla Villas & Lodges: fotografie

Parknasilla Villas & Lodges ****

V krásné, klidné lesní prostředí, lemovaný Kerry hory, v odůvodnění luxusní hotel Parknasilla, tyto zbrusu-nový luxusní vily nabízejí vynikající self-catering ubytování.

Coomassigview Bed and Breakfast: fotografie

Coomassigview Bed and Breakfast ****

Coomassigview Bed and Breakfast je na N70 a Kerry cesta pěší trasy. Je 500 metrů od města Sneem a bezplatné Wi-Fi, parkování zdarma a velké pokoje.

Sneem Hotel Apartments: fotografie

Sneem Hotel Apartments ****

V areálu luxusního hotelu Sneem, tito self-catering apartmány s Wi-Fi podívat přes Kenmare Bay a mají velký balkon nebo terasu.

Hotely Dingle

An Daingean leží v oblasti Kerry, South West, Irsko (viz mapa Dingle).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely An Daingean (navštivte průvodce hotely An Daingean pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa An Daingean je na samostatné stránce.

Vybrané hotely An Daingean

další hotely Dingle »
Smerwick Harbour Hotel: fotografie

Smerwick Harbour Hotel ***

Hnízdící mezi drsné pobřeží a dramatické útesy poloostrova Dingle, Smerwick Harbour Hotel je populární destinací po celý rok.

Dingle Skellig Hotel: fotografie

Dingle Skellig Hotel ****

Od pobřeží Dingle Bay, na poloostrov Dingle v hrabství Kerry, to 4-hvězdičkový hotel a lázně se zotavující krajiny útočiště uprostřed úchvatné scenérie.

Fiuise B&B: fotografie

Fiuise B&B ****

Nachází se na poloostrově Dingle, v malebné Milltown, Fiuise B & B nabízí tradiční irské snídaně, velké pozemky a prostorné pokoje s bezplatným Wi-Fi. Dingle centrum je 10-minutové chůze od hotelu.

Hotely Kerry: rezervace ubytování

Poloha oblasti Kerry

– viz mapa Kerry »

Kerry leží v oblasti South West, Irsko.

Rezervace ubytování: Kerry – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Kerry, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Kerry.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Kerry Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Kerry – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Kerry. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.