3D mapa Salt Hill

Satelitní mapa Salt Hill

název bez diakritiky: Salt Hill
správní zařazení: Galway, West, Irsko, Evropa
zeměpisná poloha: 53° 15' 41" North, 9° 4' 10" West

Salt Hill a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Salt HillVítejte na stránce věnované satelitní mapě Salt Hill. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Salt Hill, administrativně je místo zařazeno do oblasti Galway, West, Irsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 53° 15' 41" North, 9° 4' 10" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Salt Hill v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Salt Hill

Hotely Salt Hill: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Salt Hill: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Salt Hill, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Salt Hill Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Salt Hill. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Salt Hill

3D mapa Salt Hill v Google Earth

satelitní 3D mapa Salt Hill, Irsko

3D mapa Salt HillGoogle Earth – podívejte se na Salt Hill z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Salt Hill dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Salt Hill shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Salt Hill, Irsko v Google Earth »

Letiště Salt Hill a okolí

Letiště ve městě Salt Hill a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Salt Hill říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Salt Hill (Irsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Salt Hill a celou oblast Irsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Salt Hill

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Salt Hill: textový odkaz

satelitní mapu Salt Hill: obrázkový odkaz

satelitní mapu Salt Hill

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Salt Hill: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Salt Hill: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Salt Hill: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Halesztanya v oblasti Pest, Maďarsko
  2. Sao Mateus v oblasti Madalena, Acores, Acores, Portugalsko
  3. Nacor v oblasti Maganja da Costa, Zambezia, Mozambik
  4. Bemanga v oblasti Ambositra, Fianarantsoa, Madagaskar

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.