loading

West: hotely – rezervujte si hotel v oblasti West

Hotely West – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti West. Další města v oblasti West – viz mapa West.

Rezervujte si hotel West on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti West. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Oughterard

Oughterard leží v oblasti Galway, West, Irsko (viz mapa Oughterard).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Oughterard (navštivte průvodce hotely Oughterard pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Oughterard je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Oughterard

další hotely Oughterard »
Connemara Gateway Hotel: fotografie

Connemara Gateway Hotel ***

Nastaven u klidné zahrady v malebném Oughterard, Connemara Gateway Hotel je pouhých 20 minut jízdy od pulzující Galway a je ideálním výchozím bodem, ze kterého se prozkoumat Connemara.

Ross Lake House Hotel: fotografie

Ross Lake House Hotel ****

Ross Lake House Hotel v Galway je nádherné 19. století se gruzínské domu. Postaven v roce 1850, je to bývalý majetek dům pozemková šlechta, která ceněné jeho klid.

Currarevagh House: fotografie

Currarevagh House ****

V této zemi viktoriánského panství, romanticky se nachází ve 180 akrů soukromých lesů, se můžete těšit 4-hvězdičkový kvalitní ubytování na břehu Lough Corrib.

Hotely Clifden

An Clochán leží v oblasti Galway, West, Irsko (viz mapa Clifden).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely An Clochan (navštivte průvodce hotely An Clochán pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa An Clochan je na samostatné stránce.

Vybrané hotely An Clochan

další hotely Clifden »
Ashtons Guesthouse: fotografie

Ashtons Guesthouse ***

Tyto 2 moderní městské domy s Wi-Fi jsou v 2-minuty chůze od městečka Clifden a mají dobře vybavené-ložnice a elegantní obývací pokoje.

Rock Glen Country House Hotel: fotografie

Rock Glen Country House Hotel ****

Rock Glen Country House Hotel je krásný hotel na pobřežní Ardbear Bay, jižně od Clifden - ideální pro dostat pryč od toho všeho.

Sharamore House B&B: fotografie

Sharamore House B&B ****

S překrásným výhledem na okolní Connemara a moře, 4-hvězdičkový Sharamore dům se nachází pouhých 5 minut chůze od Clifden. Nabízí čerstvé ryby snídaně a světlé pokoje s bezplatným Wi-Fi.

Hotely Westport

Cathair na Mart leží v oblasti Mayo, West, Irsko (viz mapa Westport).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Cathair na Mart (navštivte průvodce hotely Cathair na Mart pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Cathair na Mart je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Cathair na Mart

další hotely Westport »
Westport Woods Hotel & Spa: fotografie

Westport Woods Hotel & Spa ***

Hotel se nachází mezi městem Westport a Quay, zasazené do vlastních lesů. Nabízí lázně, dětský koutek a konferenční místnosti hotelu je ideální pro všechny návštěvníky.

Knockranny House Hotel & Spa: fotografie

Knockranny House Hotel & Spa ****

Knockranny House Hotel & Spa v Westport, County Mayo, je uznáván jako jeden z nejlepších luxusních Irska 4-hvězdičkový luxusní hotel a lázeňských zařízení.

Hotel Westport - Leisure Spa and Conference: fotografie

Hotel Westport - Leisure Spa and Conference ****

Nachází se v samém srdci Westport, Irsko je nejuklizenější města, Tento moderní hotel se může pochlubit lázeňských a rekreačních zařízení, malebné soukromé zahrady a řeky pěšky, a dostatek parkovacích.

Hotely Oranmore

Órán Mór leží v oblasti Galway, West, Irsko (viz mapa Oranmore).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Oran Mor (navštivte průvodce hotely Órán Mór pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Oran Mor je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Oran Mor

další hotely Oranmore »
Oranhill Lodge Guesthouse: fotografie

Oranhill Lodge Guesthouse ****

Oranhill Lodge Penzion je rodinné-spustit nocleh se snídaní. The budov z červených cihel Dům je zasazen do dobře pěstěné zahradě, pouhých 5 minut 'chůze do vesnice Oranmore. Všechny pokoje v Lodge Oranhill Penzion má čaj / káva, TV a moc ...

Oranmore Lodge Hotel Conference And Leisure Centre Galway: fotografie

Oranmore Lodge Hotel Conference And Leisure Centre Galway ****

Na břehu Galway Bay, jen několik minut jízdy od centra města a Galway Airport, this 4-hvězdičkový hotel nabízí luxusní pokoje a působivé rekreačních zařízení, včetně krytého bazénu.

Claddagh Moon Bed & Breakfast: fotografie

Claddagh Moon Bed & Breakfast ***

10 minut autem od centra Galway je, je Měsíc Claddagh zasazen do klidné vesnice Oranmore. Hosté si mohou vychutnat plný irské snídaně a prostorné, světlé pokoje s bezplatným Wi-Fi.

Hotely Castlebar

Caisleán an Bharraigh leží v oblasti Mayo, West, Irsko (viz mapa Castlebar).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Caislean an Bharraigh (navštivte průvodce hotely Caisleán an Bharraigh pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Caislean an Bharraigh je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Caislean an Bharraigh

další hotely Castlebar »
The Harlequin Hotel: fotografie

The Harlequin Hotel ****

Elegantní a luxusní v designu, tento hotel je Castlebar nejnovější 4-hvězdičkový hotel, ideálně situován v blízkosti TF Royal divadla a centra města. Současné a moderní, nic se přehlíží o vaše pohodlí a komfort.

Lough Lannagh Cottages: fotografie

Lough Lannagh Cottages ****

Zůstaň, objevování a dotknout velkolepou krásu Mayo. A kousek od města Castlebar, naše vesnice je rodinný a nachází se na své vlastní důvody, na břehu Lough Lannagh, s výhledem na Croach Patrick.

Rocksberry Bed & Breakfast: fotografie

Rocksberry Bed & Breakfast ****

V klidném a malebném okolí, Rocksberry Dům je pouze 5-minut jízdy od centra Castlebar je. Hosté si mohou vychutnat rybaření s bezplatným použitím domem na rybaření lodí na nedaleké jezero.

Hotely Roundstone

Cloch na Rón leží v oblasti Galway, West, Irsko (viz mapa Roundstone).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Cloch na Ron (navštivte průvodce hotely Cloch na Rón pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Cloch na Ron je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Cloch na Ron

další hotely Roundstone »
Errisbeg Lodge B&B: fotografie

Errisbeg Lodge B&B ***

Se může pochlubit pokoje s fantastickým výhledem na hory Errisbeg, tento hotel nabízí čerstvé snídani a vlastním koně v krásném Connemara. Hosté mohou využívat prostornou, wildflower zahrady.

Roundstone House Hotel: fotografie

Roundstone House Hotel **

Roundstone House Hotel je ideálně umístěn v centru malebné rybářské vesnice Roundstone. Hotel přehlíží úchvatné scenérie zálivu a drsné krajiny Connemara.

Errisbeg House B&B: fotografie

Errisbeg House B&B

Elegantní a klasicky zařízené, Errisbeg Dům se nachází pod horou Errisbeg, 1 km od vesnice Roundstone a Atlantského oceánu. To se může pochlubit 3 hektarové zahrady plné soch a plastik, které je součástí stezky Garden Connemara.

Hotely Kinvarra

Cinn Mhara leží v oblasti Galway, West, Irsko (viz mapa Kinvarra).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Cinn Mhara (navštivte průvodce hotely Cinn Mhara pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Cinn Mhara je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Cinn Mhara

další hotely Kinvarra »
Kinvara Guesthouse: fotografie

Kinvara Guesthouse ****

Kinvara Penzion je nádherný, nový, luxusní penzion v centru města na malebné rybářské vesnice Kinvara. To nedávno obdržel 4 hodnocení od Fáilte Irska.

Kinvara Inn B&B: fotografie

Kinvara Inn B&B ****

Pouhých 15 minut chůze od zámku Dunguaire, Kinvara Inn nabízí světlé a příjemně zařízené pokoje s vlastní koupelnou. Hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi připojení na internet a parkování zdarma. Všechny prostorné pokoje patří TV, spolu s čajem a kávovarem.

Merriman Hotel: fotografie

Merriman Hotel ***

V hotelu, který má největší doškovou střechou v Irsku, se skládá z 32 pokojů, restauraci a bar. Kinvara je malebné rybářské vesnice, která se nachází na jižním pobřeží slavný 'Galway Bay'.

Hotely Ballina

Ballina leží v oblasti Mayo, West, Irsko (viz mapa Ballina).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Ballina (navštivte průvodce hotely Ballina pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Ballina je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Ballina

další hotely Ballina »
Mount Falcon Country House Hotel: fotografie

Mount Falcon Country House Hotel ****

Tento luxusní, rodinný dům hotel leží na západním břehu řeky Moy, ve 100 akrů malebných soukromých lesů v krásném hrabství Mayo, West Irsko.

Quignalegan House: fotografie

Quignalegan House ****

Jen 5 minut jízdy od centra, Ballina oceněný Quignalegan dům nabízí vydatná snídaně a 4-hvězdičkové pokoje s Wi-Fi. Útulný B & B se nachází na hlavní silnici N59.

Ice House Hotel: fotografie

Ice House Hotel ****

Krásné Ice House Hotel se nachází přímo na řece Moy ústí v Ballina. Má nádherný výhled, ultra-luxusní pokoje a Chill lázně s jeho Waterside Garden.

Hotely Renvyle

Rinvyle leží v oblasti Galway, West, Irsko (viz mapa Renvyle).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Rinvyle (navštivte průvodce hotely Rinvyle pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Rinvyle je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Rinvyle

další hotely Renvyle »
Sunnymeade B&B: fotografie

Sunnymeade B&B ***

S panoramatickým výhledem na Atlantický oceán a rezidenty Connemara poníků, je Sunnymeade B & B nachází v přímořské vesnici Tully Renvyle. Nabízí en suite pokojů, parkování zdarma a plný irské snídaně.

Renvyle House Hotel: fotografie

Renvyle House Hotel ***

Romantický starý venkovský dům, jsme stanovené v divoké nádhery Connemara, uprostřed magické krásy moře, jezera a hory s dlouhou a pestrou historii.

Pebble Strand B&B: fotografie

Pebble Strand B&B

Nabízí světlé a prostorné pokoje, je oblázková Část B & B je stanovena v srdci Connemara, pouhých 5 minut chůze od Atlantského oceánu. Hosté si mohou vychutnat plný irské snídaně a parkování zdarma.

Hotely Galway

Gaillimh leží v oblasti Galway, West, Irsko (viz mapa Galway).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Gaillimh (navštivte průvodce hotely Gaillimh pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Gaillimh je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Gaillimh

další hotely Galway »
Glenlo Abbey Hotel: fotografie

Glenlo Abbey Hotel *****

Jistě jeden z nejlepších hotelů v Galway a domovem slavné Pullman restaurace na palubě Orient Express, Glenlo Abbey Hotel nabízí skvělý 5-hvězdičkové ubytování.

Salthill Budget Accommodation: fotografie

Salthill Budget Accommodation ***

Idylicky se nachází v oblasti Salthill Galway, Southern Hills Penzion přehlíží Galway Golfové hřiště a má úžasný výhled na Galway Bay. Jižní Hills Penzion nabízí moderní pokoje s TV se satelitním příjmem a pohodlné postele.

Hanley Oaks Hotel: fotografie

Hanley Oaks Hotel **

The Hanley Oaks Hotel se nachází na západní straně Galway, krátký výlet z centra města a výhodné pro hlavní příjezdové cesty do Connemara. Hotel má k dispozici rozpočet, dobrý-hodnota pokoje a bezplatné parkoviště pro hosty.

Hotely West: rezervace ubytování

Poloha oblasti West

– viz mapa West »

West leží ve státě Irsko.

Rezervace ubytování: West – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti West, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti West.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti West Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů West – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti West. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.