3D mapa Greenans

Satelitní mapa Greenans

název bez diakritiky: Greenans
správní zařazení: Mayo, West, Irsko, Evropa
zeměpisná poloha: 53° 56' 40" North, 9° 15' 49" West

Greenans a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa GreenansVítejte na stránce věnované satelitní mapě Greenans. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Greenans, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mayo, West, Irsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 53° 56' 40" North, 9° 15' 49" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Greenans v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Greenans

Hotely Greenans: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Greenans: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Greenans, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Greenans Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Greenans. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Greenans

3D mapa Greenans v Google Earth

satelitní 3D mapa Greenans, Irsko

3D mapa GreenansGoogle Earth – podívejte se na Greenans z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Greenans dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Greenans shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Greenans, Irsko v Google Earth »

Letiště Greenans a okolí

Letiště ve městě Greenans a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Greenans říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Greenans (Irsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Greenans a celou oblast Irsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Greenans

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Greenans: textový odkaz

satelitní mapu Greenans: obrázkový odkaz

satelitní mapu Greenans

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Greenans: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Greenans: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Greenans: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Chak Three Hundred Fifteen v oblasti Vehari, Punjab, Pákistán
  2. Lingli v oblasti Gutian, Fujian, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.