loading

Mapa letiště Faskrudsfjordur Airport

Faskrudsfjordur Airport (FAS)

základní informace o letišti

název letiště: Faskrudsfjordur Airport
zeměpisná poloha: 64° 55' 0" severní šířky, 14° 4' 0" západní délky
kód IATA: FAS
kód ICAO:

Mapa letiště Faskrudsfjordur Airport

Podrobná mapa letiště Faskrudsfjordur Airport (FAS) je zobrazena níže. Pro posun výřezu mapy a změnu měřítka použijte ovládání vlevo nahoře. Kliknutím na příslušná tlačíka můžete zvolit typ mapy: mapu ulic, satelitní mapu nebo mapu kombinovanou. Hledáte-li hotel blízko letiště Faskrudsfjordur Airport, Island, využijte formulář umístěný pod mapou.

Mapa má pouze informativní charakter a je, stejně jako její obsah, poskytována bez záruky. Uživatel přebírá veškerá rizika spojená s jejím použitím, Maplandia.cz nenese žádnou odpovědnost za škodu nebo prodlení vyplývající z takového použití.

Hotely blízko letiště Faskrudsfjordur Airport: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel u Faskrudsfjordur Airport on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Faskrudsfjordur Airport: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Online Hotel BookingMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů blízko letiště Faskrudsfjordur Airport, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů blízko letiště Faskrudsfjordur Airport

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování blízko letiště Faskrudsfjordur Airport Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely blízko letiště Faskrudsfjordur Airport. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotely blízko letiště Faskrudsfjordur Airport

Hotely ležící blízko letiště Faskrudsfjordur Airport jsou seřazeny podle vzdálenosti od letiště.

Místa v okolí letiště Faskrudsfjordur Airport

Faskrudsfjordur Airport je nejbližším letištěm při letu do následujících měst.Jak odkázat na Satelitní mapa letiště Faskrudsfjordur Airport

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si v následujícím přehledu a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní formulář pro hledání míst — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

Satelitní mapa letiště Faskrudsfjordur Airport: textový odkaz

Satelitní mapa letiště Faskrudsfjordur Airport: obrázkový odkaz

mapa letiště Faskrudsfjordur Airport

Formulář pro hledání míst

satelitní mapyUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

Satelitní mapa letiště Faskrudsfjordur Airport: malá mapa jako odkaz

Satelitní mapa letiště Faskrudsfjordur Airport: středně velká mapa jako odkaz

Satelitní mapa letiště Faskrudsfjordur Airport: velká mapa jako odkaz

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.