3D mapa Áshverfi

Satelitní mapa Áshverfi

název bez diakritiky: Ashverfi
správní zařazení: Rangarvalla, Island, Evropa
zeměpisná poloha: 63° 50' 0" North, 20° 36' 0" West

Áshverfi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AshverfiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Áshverfi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ashverfi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Rangarvalla, Island, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 63° 50' 0" North, 20° 36' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Áshverfi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Áshverfi

Hotely Áshverfi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Áshverfi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Áshverfi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Áshverfi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Áshverfi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Áshverfi

3D mapa Áshverfi v Google Earth

satelitní 3D mapa Áshverfi, Island

3D mapa ÁshverfiGoogle Earth – podívejte se na Áshverfi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Áshverfi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Áshverfi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Áshverfi, Island v Google Earth »

Letiště Áshverfi a okolí

Letiště ve městě Áshverfi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Áshverfi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Áshverfi (Island)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Áshverfi a celou oblast Island. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Áshverfi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Áshverfi: textový odkaz

satelitní mapu Áshverfi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Áshverfi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Áshverfi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Áshverfi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Áshverfi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Salifah v oblasti Bid Bid, A Dakhliya, Omán
  2. Moutouroua v oblasti Kaele, Extreme-Nord, Kamerun
  3. Fruitvale v oblasti Mesa County, Colorado, Spojené státy americké
  4. Lapptrask v oblasti Haparanda Kommun, Norrbottens Lan, Švédsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.