3D mapa Tannanes

Satelitní mapa Tannanes

název bez diakritiky: Tannanes
správní zařazení: Vestur-Isafjarar, Island, Evropa
zeměpisná poloha: 65° 59' 0" North, 23° 25' 0" West

Tannanes a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TannanesVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tannanes. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tannanes, administrativně je místo zařazeno do oblasti Vestur-Isafjarar, Island, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 65° 59' 0" North, 23° 25' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tannanes v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tannanes

Hotely Tannanes: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tannanes: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tannanes, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tannanes Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tannanes. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tannanes

3D mapa Tannanes v Google Earth

satelitní 3D mapa Tannanes, Island

3D mapa TannanesGoogle Earth – podívejte se na Tannanes z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tannanes dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tannanes shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tannanes, Island v Google Earth »

Letiště Tannanes a okolí

Letiště ve městě Tannanes a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tannanes říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tannanes (Island)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tannanes a celou oblast Island. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tannanes

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tannanes: textový odkaz

satelitní mapu Tannanes: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tannanes

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tannanes: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tannanes: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tannanes: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Choqa Reza v oblasti Bakhtaran, Írán
  2. Emory v oblasti Summit County, Utah, Spojené státy americké
  3. Al Bayda' v oblasti North Yemen (1), Former North Yemen, Jemen
  4. Chekalina Sloboda v oblasti Dubrovskiy rayon, Bryanskaya Oblast, Rusko
  5. Cruce de Melliza v oblasti Monte Plata, Dominikánská republika
  6. Kawma v oblasti Paukkaung, Bago (Pegu), Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.