3D mapa Soverato Marina

Satelitní mapa Soverato Marina

název bez diakritiky: Soverato Marina
správní zařazení: Catanzaro, Calabria, Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 38° 41' 0" North, 16° 33' 0" East

Soverato Marina a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Soverato MarinaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Soverato Marina. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Soverato Marina, administrativně je místo zařazeno do oblasti Catanzaro, Calabria, Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 38° 41' 0" North, 16° 33' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Soverato Marina v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Soverato Marina

Hotely Soverato Marina: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Soverato Marina: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Soverato Marina, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Soverato Marina Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Soverato Marina. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Soverato Marina

3D mapa Soverato Marina v Google Earth

satelitní 3D mapa Soverato Marina, Itálie

3D mapa Soverato MarinaGoogle Earth – podívejte se na Soverato Marina z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Soverato Marina dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Soverato Marina shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Soverato Marina, Itálie v Google Earth »

Letiště Soverato Marina a okolí

Letiště ve městě Soverato Marina a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Soverato Marina říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Soverato Marina (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Soverato Marina a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Soverato Marina

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Soverato Marina: textový odkaz

satelitní mapu Soverato Marina: obrázkový odkaz

satelitní mapu Soverato Marina

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Soverato Marina: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Soverato Marina: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Soverato Marina: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Urlev v oblasti Hedensted, Vejle, Dánsko
  2. Pawkin v oblasti Pinlaung, Shan, Barma
  3. Bala Bassene v oblasti Ziguinchor, Senegal

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.