3D mapa San Pantaleone

Satelitní mapa San Pantaleone

název bez diakritiky: San Pantaleone
správní zařazení: Reggio di Calabria, Calabria, Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 37° 59' 0" North, 15° 52' 0" East

San Pantaleone a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa San PantaleoneVítejte na stránce věnované satelitní mapě San Pantaleone. Název zobrazeného místa bez diakritiky je San Pantaleone, administrativně je místo zařazeno do oblasti Reggio di Calabria, Calabria, Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 59' 0" North, 15° 52' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: San Pantaleone v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely San Pantaleone

Hotely San Pantaleone: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely San Pantaleone: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě San Pantaleone, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě San Pantaleone Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě San Pantaleone. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města San Pantaleone

3D mapa San Pantaleone v Google Earth

satelitní 3D mapa San Pantaleone, Itálie

3D mapa San PantaleoneGoogle Earth – podívejte se na San Pantaleone z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu San Pantaleone dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu San Pantaleone shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa San Pantaleone, Itálie v Google Earth »

Letiště San Pantaleone a okolí

Letiště ve městě San Pantaleone a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích San Pantaleone říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast San Pantaleone (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro San Pantaleone a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu San Pantaleone

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu San Pantaleone: textový odkaz

satelitní mapu San Pantaleone: obrázkový odkaz

satelitní mapu San Pantaleone

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu San Pantaleone: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu San Pantaleone: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu San Pantaleone: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Abu Shanab v oblasti Kordufan, Súdán
  2. Ban Tinphou v oblasti Samtay, Houaphanh, Laos

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.