3D mapa Fondaco Vecchio

Satelitní mapa Fondaco Vecchio

název bez diakritiky: Fondaco Vecchio
správní zařazení: Vibo Valentia, Calabria, Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 38° 48' 0" North, 16° 14' 0" East

Fondaco Vecchio a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Fondaco VecchioVítejte na stránce věnované satelitní mapě Fondaco Vecchio. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Fondaco Vecchio, administrativně je místo zařazeno do oblasti Vibo Valentia, Calabria, Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 38° 48' 0" North, 16° 14' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Fondaco Vecchio v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Fondaco Vecchio

Hotely Fondaco Vecchio: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Fondaco Vecchio: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Fondaco Vecchio, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Fondaco Vecchio Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Fondaco Vecchio. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Fondaco Vecchio

3D mapa Fondaco Vecchio v Google Earth

satelitní 3D mapa Fondaco Vecchio, Itálie

3D mapa Fondaco VecchioGoogle Earth – podívejte se na Fondaco Vecchio z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Fondaco Vecchio dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Fondaco Vecchio shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Fondaco Vecchio, Itálie v Google Earth »

Letiště Fondaco Vecchio a okolí

Letiště ve městě Fondaco Vecchio a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Fondaco Vecchio říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Fondaco Vecchio (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Fondaco Vecchio a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Fondaco Vecchio

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Fondaco Vecchio: textový odkaz

satelitní mapu Fondaco Vecchio: obrázkový odkaz

satelitní mapu Fondaco Vecchio

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Fondaco Vecchio: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Fondaco Vecchio: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Fondaco Vecchio: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tanca v oblasti Urubamba, Cuzco, Peru
  2. Aringen v oblasti Madang, Papua Nová Guinea
  3. Tarancon v oblasti Cuenca, Castilla-La Mancha, Španělsko
  4. Yahuis v oblasti Dist. Villa Alta, Oaxaca, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.