loading

Vibo Valentia: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Vibo Valentia

Hotely Vibo Valentia – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Vibo Valentia. Další města v oblasti Vibo Valentia – viz mapa Vibo Valentia.

Rezervujte si hotel Vibo Valentia on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti Vibo Valentia. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Zambrone

Zambrone leží v oblasti Vibo Valentia, Calabria, Itálie (viz mapa Zambrone).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Zambrone (navštivte průvodce hotely Zambrone pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Zambrone je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Zambrone

další hotely Zambrone »
Blu Tropical: fotografie

Blu Tropical ****

S fantastickým výhledem přes záliv Zambrone, Blu Tropické je elegantním místem pro relaxační přestávku s vlastní, soukromou pláž a vyhlídkovou terasou. Na Blu Tropické každém pokoji je kompletní s vlastní terasou.

Borgo Del Principe: fotografie

Borgo Del Principe ****

Nově postavený hotel je spravována vzorce a klub se nachází v srdci Bay 8 km od Zambrone Tropea Vybavení: pokoje se zahradou v přízemí nebo v prvním patře balkon, nehlídané parkoviště, velké prostory jsou pro "SpecialeAnimazione" ...

Hotel Scoglio Del Leone: fotografie

Hotel Scoglio Del Leone ****

Nachází se na svahu, který vede na soukromou pláž, hotel se může pochlubit kompletní vybavení a okouzlující atmosféra se svěží zahrady, rybníky a malebné pohledy.

Hotely Pizzo

Pizzo leží v oblasti Vibo Valentia, Calabria, Itálie (viz mapa Pizzo).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Pizzo (navštivte průvodce hotely Pizzo pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Pizzo je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Pizzo

další hotely Pizzo »
Nyce Club Portoada: fotografie

Nyce Club Portoada ****

Nachází se na pobřeží Tyrhénského moře v Kalábrii, 9 km od Pizzo, Nyce Club Portoada je rekreační středisko u trávníků a borovic. Nabízí 3 bazény, sportovní zařízení a soukromou pláž.

Grand Hotel Esperia: fotografie

Grand Hotel Esperia ****

Grand Hotel Esperia Vás vítá na slunné pobřeží Kalábrie. Hotel se nachází v Pizzo Calabro, obklopen rozsáhlým parkem, a pokud se slanou vodou-bazén. V bazénu je vybavena lehátky a slunečníky.

Popilia Country Resort: fotografie

Popilia Country Resort ****

Popilia Country Resort nabízí výhled na záliv Sant'Eufemia. Nachází se 6 km od Pizzo, je k dispozici restaurace Calabria, venkovní bazén, lázně a tradičně zařízené pokoje.

Hotely Capo Vaticano

Ciaramiti leží v oblasti Vibo Valentia, Calabria, Itálie (viz mapa Capo Vaticano).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Ciaramiti (navštivte průvodce hotely Ciaramiti pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Ciaramiti je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Ciaramiti

další hotely Capo Vaticano »
Ipomea Club: fotografie

Ipomea Club ****

Ipomea Club má přímý přístup na vlastní soukromou pláž, 500 metrů od rybářské vesnice Santa Maria di Ricadi. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV a některé mají balkon s výhledem na moře.

Villaggio Il Gabbiano: fotografie

Villaggio Il Gabbiano ****

Villaggio Il Gabbiano v Ricadi nabízí moderní apartmány s vlastním verandy, a navíc řadu sportovních a rekreačních aktivit, včetně wellness centrum, škola plachtění a panoramatický bazén.

Villaggio Club Baia Del Sole: fotografie

Villaggio Club Baia Del Sole ****

Villaggio Club Baia Del Sole nabízí vysoce kvalitní zařízení-resort, pohodlných pokojích a soukromá pláž na pobřeží v Kalábrii v Torre Ruffa, v blízkosti Tropea. V Baia Del Sole si můžete vychutnat řadu sportů.

Hotely Vibo Valentia

Vibo Valentia leží v oblasti Vibo Valentia, Calabria, Itálie (viz mapa Vibo Valentia).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Vibo Valentia (navštivte průvodce hotely Vibo Valentia pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Vibo Valentia je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Vibo Valentia

další hotely Vibo Valentia »
San Leonardo Resort: fotografie

San Leonardo Resort ****

San Leonardo Resort se nachází 10 minut drive 'od úžasné pláže v Pizzo a má své vlastní olympijské-plavecký bazén, ideální pro relaxaci v horké Kalábrie ne.

501 Hotel: fotografie

501 Hotel ****

S jeho zdvižené poloze na kopci s výhledem na Středozemní moře, 4-hvězdičkový hotel nabízí 501 zařízenou terasu s bazénem. To se nachází 5 minut jízdy od centra Vibo Valentia.

Hotel Diavin: fotografie

Hotel Diavin ***

Hotel se nachází Diavin jen 30 metrů od moře, v Vibo Valentia na pobřeží Kalábrie. Nabízí vzduch-stabilizuje pokoje a restauraci, která nabízí středomořskou kuchyni. Všechny pokoje jsou vybaveny minibarem a vlastní koupelnou.

Hotely Parghelia

Parghelia leží v oblasti Vibo Valentia, Calabria, Itálie (viz mapa Parghelia).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Parghelia (navštivte průvodce hotely Parghelia pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Parghelia je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Parghelia

další hotely Parghelia »
Residence Porto Ulisse: fotografie

Residence Porto Ulisse

Obklopen tropické zahrady, Zbrusu nová rezidence Porto Ulisse nabízí střešní terasu s barem a bazén s výhledem Tropea a Středozemní moře. Apartmány jsou vyzdobeny v teplých barvách a dlažba.

Villino Eleonora: fotografie

Villino Eleonora

Villino Eleonora nabízí klasické pokoje se starožitným nábytkem, terasou a výhledem na Středozemní moře a Liparské ostrovy. To je v obci Parghelia, 5 minut jízdy od Tropea.

Hotel Panta Rei: fotografie

Hotel Panta Rei *****

Nachází se na pobřeží Tyrhénského moře kalábrijském s vlastní soukromou pláž, je Hotel Panta Rei nastavena mezi borovicemi a středomořskou vegetací. Nabízí restauraci, bazén a prostorné pokoje a apartmány s balkonem.

Hotely Briatico

Briatico leží v oblasti Vibo Valentia, Calabria, Itálie (viz mapa Briatico).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Briatico (navštivte průvodce hotely Briatico pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Briatico je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Briatico

další hotely Briatico »
Villaggio Dolomiti Sul Mare: fotografie

Villaggio Dolomiti Sul Mare ****

The 4-star zařízení Villaggio Camping Dolomiti Sul Mare hranice jedné z nejkrásnějších zátok Tyrhénského pobřeží Kalábrie.

Hotel Palazzo Marzano: fotografie

Hotel Palazzo Marzano ****

Nastavit v centru přímořského městečka Briatico, je hotel Palazzo Marzano zasazen do šlechtického sídla z 17. století. Nabízí zahradu s bazénem, ​​lehátka a slunečníky.

Villaggio Hotel Lido San Giuseppe: fotografie

Villaggio Hotel Lido San Giuseppe ****

Díky své vlastní soukromé zátoky a rozsáhlé písčité pláže, Villaggio Lido Hotel San Giuseppe je na pobřeží Kalábrie je, 1,5 km od vlakového nádraží Briatico. Parkování je zde zdarma.

Hotely Santa Domenica

Santa Domenica leží v oblasti Vibo Valentia, Calabria, Itálie (viz mapa Santa Domenica).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Santa Domenica (navštivte průvodce hotely Santa Domenica pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Santa Domenica je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Santa Domenica

další hotely Santa Domenica »
Borgo Di Riaci: fotografie

Borgo Di Riaci ****

Borgo di Riaci je moderní hotel. Je ideální pro relaxační dovolenou v přímořském v Riaci. Tento hotel nabízí pokoje s veškerým komfortem, aby vám příjemný a nezapomenutelný pobyt.

Hotel Villaggio Stromboli: fotografie

Hotel Villaggio Stromboli ***

Hotel Villaggio Stromboli se nachází v malebné zátoce, která spojuje Tropea a Capo Vaticano a je obklopen bujnou vegetací.

Residence Le Playe: fotografie

Residence Le Playe ***

Tento nový turistický komplex v Santa Domenica, na pobřeží Capo Vaticano, věže 70 metrů nad mořem a poskytuje úchvatný výhled na oceán.

Hotely Nicotera Marina

Nicotera Marina leží v oblasti Vibo Valentia, Calabria, Itálie (viz mapa Nicotera Marina).

Seznam hotelů Nicotera Marina . Podrobná satelitní mapa Nicotera Marina je na samostatné stránce.

Hotely Nicotera Marina

hotely Nicotera Marina »
Nicotera Beach Village: fotografie

Nicotera Beach Village ****

Nicotera Beach Village je zasazen do slunné Kalábrie, méně než 100 metrů od moře Thyrrenic. Cesta k soukromé pláži je přes stinné borovice. Parkování v místě je zdarma.

Antica Marina: fotografie

Antica Marina ****

Antica Marina se nachází jen 200 metrů od pláže ve městě Nicotera Marina v Kalábrii. Nabízí klimatizovaný pokoj a společnou terasu s výhledem na historické centrum. Všechny pokoje jsou vybaveny TV a koupelnou.

Villaggio Camping Mimosa: fotografie

Villaggio Camping Mimosa

Villaggio Camping Mimosa se nachází přímo na písečné pláži Nicotera Marina, 7 km od Rosarno. Nabízí apartmány s vlastním stravováním s bezplatným Wi-Fi, venkovní bazén a restaurace. Parkování je zdarma.

Hotely Ricadi

Ricadi leží v oblasti Vibo Valentia, Calabria, Itálie (viz mapa Ricadi).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Ricadi (navštivte průvodce hotely Ricadi pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Ricadi je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Ricadi

další hotely Ricadi »
Capovaticano Resort: fotografie

Capovaticano Resort ****

Pobyt v Capovaticano Resort Vám bude ponořený v srdci Středozemního moře. Užijte si nádherné okolí, písečné pláže, křišťálově čisté vody-a zařízení chlouba moderní design.

Hotel Eolo: fotografie

Hotel Eolo ****

Všechny pokoje hotelu Eolo, která se nachází na ostrohu, Capo Vaticano, nabízí krásné panoramatické pohledy, které se táhnou na míle daleko nad Tyrhénského moře. Probuď se a vychutnat si výhled na moře z pokoje.

Sunshine Club Hotel Centro Benessere: fotografie

Sunshine Club Hotel Centro Benessere ****

The Sunshine Club Hotel Centro Benessere je exkluzivní hotel a krása hospodářství stanovené v klidném místě na slunné pobřeží Kalábrie.

Hotely Drapia

Drapia leží v oblasti Vibo Valentia, Calabria, Itálie (viz mapa Drapia).

Seznam hotelů Drapia . Podrobná satelitní mapa Drapia je na samostatné stránce.

Hotely Drapia

hotely Drapia »
Hotel Residence Maddalena: fotografie

Hotel Residence Maddalena ***

Centrálně umístěný v Drapia, Hotel Residence Maddalena je 6 km od soukromé pláže. Má venkovní bazén, tenisový kurt a tradiční restauraci. Bezplatné parkování je k dispozici.

Centro Ospitalità "Don Mottola": fotografie

Centro Ospitalità "Don Mottola"

Nachází se 5 km od Tropea, Don Mottola nabízí venkovní bazén se sluneční terasou. V ubytovně je na Sant'Angelo di Drapia kopci a nabízí panoramatický výhled na Liparské ostrovy.

Hotely Vibo Valentia: rezervace ubytování

Poloha oblasti Vibo Valentia

– viz mapa Vibo Valentia »

Vibo Valentia leží v oblasti Calabria, Itálie.

Rezervace ubytování: Vibo Valentia – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Vibo Valentia, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Vibo Valentia.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Vibo Valentia Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Vibo Valentia – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Vibo Valentia. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.