3D mapa Pizzo

Satelitní mapa Pizzo

název bez diakritiky: Pizzo
správní zařazení: Vibo Valentia, Calabria, Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 38° 44' 0" North, 16° 10' 0" East

Pizzo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PizzoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pizzo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pizzo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Vibo Valentia, Calabria, Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 38° 44' 0" North, 16° 10' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pizzo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pizzo

Hotely Pizzo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pizzo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pizzo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pizzo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pizzo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Pizzo

3D mapa Pizzo v Google Earth

satelitní 3D mapa Pizzo, Itálie

3D mapa PizzoGoogle Earth – podívejte se na Pizzo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pizzo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pizzo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pizzo, Itálie v Google Earth »

Letiště Pizzo a okolí

Letiště ve městě Pizzo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pizzo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pizzo (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pizzo a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pizzo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pizzo: textový odkaz

satelitní mapu Pizzo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pizzo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pizzo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pizzo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pizzo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Aguadia v oblasti Jauregui, Tachira, Venezuela
  2. Netchaung v oblasti An, Arakan (Rakhine), Barma
  3. La Mansion v oblasti Puerto Lopez, Meta, Kolumbie
  4. Cedar Springs v oblasti Falls County, Texas, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.