loading

Campania: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Campania

Luxusní hotely Campania – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Campania. Další města v oblasti Campania – viz mapa Campania.

Rezervujte si luxusní hotel Campania on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané luxusní hotely v oblíbených městech oblasti Campania. Luxusní hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Luxusní hotely Napoli

Naples leží v oblasti Napoli, Campania, Itálie (viz mapa Napoli).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Naples (navštivte průvodce luxusní hotely Naples pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Naples je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Naples

další hotely Napoli »
Grand Hotel Vesuvio: fotografie

Grand Hotel Vesuvio *****

Nachází se přímo na nábřeží v Neapoli, prestižní Grand Hotel Vesuvio nabízí panoramatický výhled na Vesuv a ostrov Capri. K dispozici je Wi-Fi a elegantní pokoje. Pokoje v hotelu Vesuvio jsou vybaveny klimatizací a satelitní TV.

Hotel Romeo: fotografie

Hotel Romeo *****

Hotel Romeo byl vytvořen inovativní týmem architektů a designérů. Nabízí stylové ubytování, luxusní wellness centrum, a fantastický výhled na přístav v Neapoli.

Grand Hotel Parkers: fotografie

Grand Hotel Parkers *****

Grand Hotel Parkers nabízí luxusní ubytování ve velmi výhodné poloze v centru Neapole, na začátku bytových Corso Vittorio Emanuele.

Luxusní hotely Amalfi

Amalfi leží v oblasti Salerno, Campania, Itálie (viz mapa Amalfi).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Amalfi (navštivte průvodce luxusní hotely Amalfi pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Amalfi je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Amalfi

další hotely Amalfi »
Furore Inn Resort: fotografie

Furore Inn Resort *****

Zabudované do kopce Crevano na pobřeží Amalfi, Furore Inn Resort je 5-hvězdičkový resort a lázně nabízejí úžasné místo s výhledem na krásné modré vody Tyrhennean moře.

Hotel Santa Caterina: fotografie

Hotel Santa Caterina *****

Hotel Santa Caterina nabízí nezapomenutelný přestávku na pobřeží Amalfi. Žasnout nad krásnými výhledy, nádherně elegantní interiér, vynikající kuchyně a hotelu je rozsáhlá zařízení.

Il Saraceno Grand Hotel: fotografie

Il Saraceno Grand Hotel *****

Pobyt v této starobylé arabské pevnosti zabudované do útesy na pobřeží Amalfi, a vychutnat si krásným výhledem na moře panoramatické pohledy z bazénu, sluneční paluba, terasa a bar. Il Saraceno Grand Hotel funkce panorama pokoje v ohromující pobřežní umístění.

Luxusní hotely Pompei

Pompei leží v oblasti Napoli, Campania, Itálie (viz mapa Pompei).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Pompei (navštivte průvodce luxusní hotely Pompei pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Pompei je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Pompei

další hotely Pompei »
Pompei Resort: fotografie

Pompei Resort ****

10-minutové procházky od zříceniny Pompejí je, elegantní a moderní Pompeje Resort nabízí výhodnou polohu v blízkosti dálnice, hlavní nádraží a Circumvesuviana řádku.

Hotel Forum: fotografie

Hotel Forum ****

Naproti vchodu do vykopávek Pompejí, je tento hotel se nachází v centru města, pouze 5-minut chůze od hlavního náměstí. Osobně řídí majitelé, Hotel Forum nabízí klidné a relaxační pobyt.

Villa Diomede: fotografie

Villa Diomede ****

Villa Diomede je 600 metrů od vchodu do ruin Pompeje a Villa Dei Misteri nádraží na trati Circumvesuviana. To 1930 vila nabízí terasu s výhledem na starobylé chrámy. Budova byla kompletně zrekonstruován v roce 2010.

Luxusní hotely Paestum

Copersito leží v oblasti Salerno, Campania, Itálie (viz mapa Paestum).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Copersito (navštivte průvodce luxusní hotely Copersito pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Copersito je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Copersito

další hotely Paestum »
Mec Hotel: fotografie

Mec Hotel *****

MEC Paestum Hotel se nachází jen 5 minut chůze od pláže a 800 metrů od světového kulturního dědictví UNESCO archeologické naleziště a Národní archeologické muzeum.

Grand Hotel Tenuta Lupò: fotografie

Grand Hotel Tenuta Lupò *****

Skryté uprostřed 9 hektarů zeleně národního parku, this 5-hvězdičkový hotel je zasazen do 19. století, lovecký zámeček a moderních budov v architektonickém stylu daného období.

Hotel Meridiana: fotografie

Hotel Meridiana ****

Meridiana Hotel je jen 20-minutové chůze od Paestum stránek archeologického. Nabízí soukromou pláž s kyvadlovou dopravou a venkovní bazén obklopený rozsáhlým parkem.

Luxusní hotely Caserta

Caserta leží v oblasti Caserta, Campania, Itálie (viz mapa Caserta).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Caserta (navštivte průvodce luxusní hotely Caserta pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Caserta je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Caserta

další hotely Caserta »
Hotel Jolly Caserta: fotografie

Hotel Jolly Caserta ****

Jen v přední části královský palác a zahrady, Hotel Jolly Caserta nabízí komfortní ubytování a osobní služby, v klidné oblasti Caserta. Relax v americkém baru a ochutnat tradiční místní kuchyně v restauraci.

Hotel dei Cavalieri Caserta: fotografie

Hotel dei Cavalieri Caserta ****

Elegantně zařízené po celé Tento 4-hvězdičkový hotel se nachází ve vynikající pozici v Caserta, v přední části slavného královského paláce, na seznam Světového kulturního dědictví UNESCO.

Ora City Caserta: fotografie

Ora City Caserta ****

Ora City Nuova Serenella je velké zařízení s vlastní zahradou, která se nachází těsně mimo centrum města Caserta. Nuova Serenella poskytuje příjemný a elegantní interiér a profesionální zaměstnance.

Luxusní hotely Sorrento

Sorrento leží v oblasti Napoli, Campania, Itálie (viz mapa Sorrento).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Sorrento (navštivte průvodce luxusní hotely Sorrento pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Sorrento je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Sorrento

další hotely Sorrento »
Grand Hotel La Pace: fotografie

Grand Hotel La Pace *****

Zapomeňte na chaos, stres a shon městského života: v Grand Hotel La Pace zažijete oázu klidu, užívat si nádherný výhled na Neapolský záliv.

Grand Hotel Excelsior Vittoria: fotografie

Grand Hotel Excelsior Vittoria *****

Grand Hotel Excelsior Vittoria, jeden z předních Malé Hotels of the World, nabízí wellness centrum, bazén, soukromé parkoviště, a panoramatické terasy s výhledem na Bay v Neapoli.

Parco dei Principi Wellness Hotel: fotografie

Parco dei Principi Wellness Hotel *****

Obklopena svěží, středomořské zahrady (27.000 m²), Parco Dei Principi poskytuje klidném prostředí pro svůj pobyt v Sorrento s fantastickým výhledem na Neapolský záliv.

Luxusní hotely Casamicciola Terme

Monte di Procida leží v oblasti Napoli, Campania, Itálie (viz mapa Casamicciola Terme).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Monte di Procida (navštivte průvodce luxusní hotely Monte di Procida pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Monte di Procida je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Monte di Procida

další hotely Casamicciola Terme »
Terme Manzi Hotel & Spa: fotografie

Terme Manzi Hotel & Spa *****

Hotel se nachází v Manzi Casamicciola Terme, 500 metrů od Via Marina. Cena zahrnuje přístup na 2 termální bazény, turecké lázně, emotivní sprchy, internet zdarma, a kyvadlovou dopravu do / z centra města Ischia.

Miramare Sea Resort & Spa: fotografie

Miramare Sea Resort & Spa ****

The Park Hotel Miramare je stanoven v Serrara Fontana na jižním pobřeží ostrova Ischia. Nabízí-středomořského stylu, pokoje hostů featuring balkony s nádherným moře nebo do zahrady názory.

Grifo Hotel De Charme: fotografie

Grifo Hotel De Charme ****

S panoramatickým výhledem a vnitřní i venkovní bazény, je Grifo Hotel De Charme nastavit v Casamicciola Terme, pouhých 500 metrů od termálních lázní v Castiglione Parco Termale. Pokoje v hotelu Grifo jsou klimatizované a elegantním designem.

Luxusní hotely Capri

Capri leží v oblasti Napoli, Campania, Itálie (viz mapa Capri).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Capri (navštivte průvodce luxusní hotely Capri pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Capri je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Capri

další hotely Capri »
Capri Tiberio Palace Resort & SPA: fotografie

Capri Tiberio Palace Resort & SPA *****

JW Marriott Capri Tiberio Palace Resort & SPA nabízí luxusní ubytování v 5-star hotel Marriott zařízení, krásu boutique hotelu a ohromující výhled na ostrov Capri.

Hotel Punta Tragara: fotografie

Hotel Punta Tragara *****

Díky své dramatické poloze na okraji ostrova Capri, od hotelu Punta Tragara se vám bude líbit výjimečný výhled na moře a Faraglioni moře hromady.

Villa Marina Capri Hotel & Spa: fotografie

Villa Marina Capri Hotel & Spa *****

Vyzařující počátku 20. století, půvab a styl, Villa Marina Hotel and Spa Vám přináší luxusní ubytování a služeb v okázalé, kterým jen pár kroků od Marina Grande na Capri.

Luxusní hotely Positano

Positano leží v oblasti Salerno, Campania, Itálie (viz mapa Positano).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Positano (navštivte průvodce luxusní hotely Positano pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Positano je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Positano

další hotely Positano »
Hotel Le Agavi: fotografie

Hotel Le Agavi *****

Nasazeny vysoko nad mořem ve skalnaté pobřeží Amalfi, this 5-hvězdičkový hotel nabízí úžasné umístění a panoramatické, skleněné výtah spojující vás na soukromé pláži. Obdivovat exkluzivní názory Positano z malebné poloze Hotel Le Agavi to.

Best Western Hotel Pasitea: fotografie

Best Western Hotel Pasitea ****

Vestavěné do kopce Positano, Hotel Pasitea nabízí komfortní ubytování a soukromými balkony, které nabízejí nádherný výhled na Středozemní moře. Enjoy the hotel unikátní vinárna, který kombinuje velký vinný sklep s tradičními ...

Hotel Eden Roc Suites: fotografie

Hotel Eden Roc Suites ****

Užijte si osobní služby, dobré jídlo a především úchvatný výhled na pobřeží v hotelu Eden Roc Suites, stanovené v panoramatické pozici v Positano. Vyberte si z různých prostorných pokojů a apartmá, všechny s výhledem na moře-vyhlídkové terasy.

Luxusní hotely Ischia Town

Ischia leží v oblasti Napoli, Campania, Itálie (viz mapa Ischia Town).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Ischia (navštivte průvodce luxusní hotely Ischia pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Ischia je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Ischia

další hotely Ischia Town »
Grand Hotel Il Moresco: fotografie

Grand Hotel Il Moresco *****

Il Moresco je orámován vysoce lávovými-kamenná zeď a století-starý park s borovicemi, zahrady a tepelně-voda bazénů. K dispozici je také krytý wellness centrum, parkování je zdarma.

Grand Hotel Excelsior: fotografie

Grand Hotel Excelsior *****

Grand Hotel Excelsior je nastaven na pobřeží Ischia a nabízí panoramatický výhled na Středozemní moře. Jeho wellness centrum nabízí kryté i venkovní termální bazény. Pokoje jsou prostorné a klimatizované a mají výhled do zahrady nebo na moře.

Miramare E Castello: fotografie

Miramare E Castello *****

Nachází se v historickém jádru města Ischia, exkluzivní Miramare E Castello nabízí eleganci, originalitu a styl, a navíc výhled na jeho vlastní, soukromou pláž.

Luxusní hotely Campania: rezervace ubytování

Poloha oblasti Campania

– viz mapa Campania »

Campania leží ve státě Itálie.

Rezervace ubytování: Campania – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Campania, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled luxusních hotelů v oblasti Campania.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Campania Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Campania. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.