3D mapa Cava de' Tirreni

Satelitní mapa Cava de' Tirreni

název bez diakritiky: Cava de' Tirreni
správní zařazení: Salerno, Campania, Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 40° 42' 0" North, 14° 42' 0" East

Cava de' Tirreni a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Cava de' TirreniVítejte na stránce věnované satelitní mapě Cava de' Tirreni. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Cava de' Tirreni, administrativně je místo zařazeno do oblasti Salerno, Campania, Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 40° 42' 0" North, 14° 42' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Cava de' Tirreni v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Cava de' Tirreni

Hotely Cava de' Tirreni: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Cava de' Tirreni: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Cava de' Tirreni, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Cava de' Tirreni Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Cava de' Tirreni. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Cava de' Tirreni

3D mapa Cava de' Tirreni v Google Earth

satelitní 3D mapa Cava de' Tirreni, Itálie

3D mapa Cava de' TirreniGoogle Earth – podívejte se na Cava de' Tirreni z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Cava de' Tirreni dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Cava de' Tirreni shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Cava de' Tirreni, Itálie v Google Earth »

Letiště Cava de' Tirreni a okolí

Letiště ve městě Cava de' Tirreni a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Cava de' Tirreni říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Cava de' Tirreni (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Cava de' Tirreni a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Cava de' Tirreni

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Cava de' Tirreni: textový odkaz

satelitní mapu Cava de' Tirreni: obrázkový odkaz

satelitní mapu Cava de' Tirreni

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Cava de' Tirreni: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Cava de' Tirreni: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Cava de' Tirreni: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hamilton v oblasti Allegan County, Michigan, Spojené státy americké
  2. Villa Vallucci v oblasti Teramo, Abruzzo, Itálie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.