loading

Salerno: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Salerno

Hotely Salerno – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Salerno. Další města v oblasti Salerno – viz mapa Salerno.

Rezervujte si hotel Salerno on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti Salerno. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Positano

Positano leží v oblasti Salerno, Campania, Itálie (viz mapa Positano).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Positano (navštivte průvodce hotely Positano pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Positano je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Positano

další hotely Positano »
Best Western Hotel Pasitea: fotografie

Best Western Hotel Pasitea ****

Vestavěné do kopce Positano, Hotel Pasitea nabízí komfortní ubytování a soukromými balkony, které nabízejí nádherný výhled na Středozemní moře. Enjoy the hotel unikátní vinárna, který kombinuje velký vinný sklep s tradičními ...

Hotel Eden Roc Suites: fotografie

Hotel Eden Roc Suites ****

Užijte si osobní služby, dobré jídlo a především úchvatný výhled na pobřeží v hotelu Eden Roc Suites, stanovené v panoramatické pozici v Positano. Vyberte si z různých prostorných pokojů a apartmá, všechny s výhledem na moře-vyhlídkové terasy.

Palazzo Marzoli Resort: fotografie

Palazzo Marzoli Resort ****

Užijte si prostorné a světlé ubytování v tomto 4-hvězdičkový hotel, featuring vířivka na střeše terasa a exkluzivní výhled Positano a Středozemní moře. Budete se pouhých 500 metrů od pláže v hotelu Palazzo Marzoli.

Hotely Castellabate

Castellabate leží v oblasti Salerno, Campania, Itálie (viz mapa Castellabate).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Castellabate (navštivte průvodce hotely Castellabate pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Castellabate je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Castellabate

další hotely Castellabate »
Grand Hotel Santa Maria: fotografie

Grand Hotel Santa Maria ****

Sada na vlastní soukromé pláži, Grand Hotel Santa Maria se nachází 300 metrů od centra Castellabate. Kompletně modernizována, jeho restaurace nabízí speciality kalábrijské a snídaně formou bufetu. Pokoje jsou v pastelových barev a dlažba.

Hotel Residence L'Approdo: fotografie

Hotel Residence L'Approdo ****

Hotel Residence L'Approdo nabízí prostorné pokoje a apartmány, všechny s výhledem na moře-view balkon. Je to pouhých 300 metrů od rybářské vesnice San Marco na Cilentan pobřeží. Ubytování v L'Approdo je dobře vybavený.

Hotel Mareluna: fotografie

Hotel Mareluna ****

Užijte si názory krásným výhledem na moře a romantické západy slunce ze zahrady Mareluna hotel, který se nachází na nábřeží u San Marco di Castellabate. Tento elegantní budova ve stylu Art Deco je zarážející růžovou fasádou.

Hotely Salerno

Salerno leží v oblasti Salerno, Campania, Itálie (viz mapa Salerno).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Salerno (navštivte průvodce hotely Salerno pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Salerno je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Salerno

další hotely Salerno »
Grand Hotel Salerno: fotografie

Grand Hotel Salerno ****

Grand Hotel Salerno se nachází 200 metrů od centra města Salerno, a pár kroků od pláže. Užijte si vynikající služby a zařízení v tomto krásném areálu. Krásným výhledem na moře názory jsou normy na stylové Grand Hotel Salerno.

Hotel Olimpico: fotografie

Hotel Olimpico ****

Hotel Olimpico Vás vítá na pobřeží Cilento, 50 metrů od jeho soukromá pláž. Užijte si zcela zrekonstruované zařízení s velkým bazénem na zahradě.

Mediterranea Resort & Convention Center: fotografie

Mediterranea Resort & Convention Center ****

Mediterranea Resort & Convention Center je poklidné oázy, obklopen parkem ve Středozemním moři. Užijte si soukromou pláž klub na exkluzivní Riviera Amalfitana. Plážový servis je k dispozici za příplatek.

Hotely Palinuro

Palinuro leží v oblasti Salerno, Campania, Itálie (viz mapa Palinuro).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Palinuro (navštivte průvodce hotely Palinuro pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Palinuro je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Palinuro

další hotely Palinuro »
Hotel Il Gabbiano: fotografie

Hotel Il Gabbiano ****

Hotel Il Gabbiano je 4-hvězdičkový struktura výhodnou polohu v centru města Palinuro, přesto se může pochlubit malebné poloze, zasazené do skalnaté pobřeží, s úchvatný výhled na moře.

King's Residence Hotel: fotografie

King's Residence Hotel ****

Krále Residence Hotel je nastavena na vrcholu mysu Palinuro nabízí úchvatný výhled na záliv. V hotelu je intimní soukromá pláž je součástí balíku.

Best Western Hotel La Conchiglia: fotografie

Best Western Hotel La Conchiglia ****

Pouhých 300 metrů od moře, Best Western Hotel La Conchiglia nabízí panoramatický a přírodní scenérie na pobřeží Palinuro, Cilento a Vallo v di Diano národní park.

Hotely Amalfi

Amalfi leží v oblasti Salerno, Campania, Itálie (viz mapa Amalfi).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Amalfi (navštivte průvodce hotely Amalfi pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Amalfi je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Amalfi

další hotely Amalfi »
Furore Inn Resort: fotografie

Furore Inn Resort *****

Zabudované do kopce Crevano na pobřeží Amalfi, Furore Inn Resort je 5-hvězdičkový resort a lázně nabízejí úžasné místo s výhledem na krásné modré vody Tyrhennean moře.

Hotel Santa Caterina: fotografie

Hotel Santa Caterina *****

Hotel Santa Caterina nabízí nezapomenutelný přestávku na pobřeží Amalfi. Žasnout nad krásnými výhledy, nádherně elegantní interiér, vynikající kuchyně a hotelu je rozsáhlá zařízení.

Il Saraceno Grand Hotel: fotografie

Il Saraceno Grand Hotel *****

Pobyt v této starobylé arabské pevnosti zabudované do útesy na pobřeží Amalfi, a vychutnat si krásným výhledem na moře panoramatické pohledy z bazénu, sluneční paluba, terasa a bar. Il Saraceno Grand Hotel funkce panorama pokoje v ohromující pobřežní umístění.

Hotely Ravello

Ravello leží v oblasti Salerno, Campania, Itálie (viz mapa Ravello).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Ravello (navštivte průvodce hotely Ravello pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Ravello je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Ravello

další hotely Ravello »
Hotel Palumbo: fotografie

Hotel Palumbo *****

Hotel Palumbo je elegantní zařízení, nastavte na kopci s výhledem na pobřeží Amalfi. Vychutnejte si výhled na záliv od Salerna superior pokojů a od panoramatické restaurace. Palumbo je vybaven cool, relaxační zahrady.

Hotel Graal: fotografie

Hotel Graal ****

Hotel Graal má okouzlující polohu pouze 100 metrů od centra města Ravello a nabízí překrásný výhled na záliv Salerno. Chůze na pláž za 20 minut.

Hotel Villa Fraulo: fotografie

Hotel Villa Fraulo ****

Hotel Villa Fraulo je perfektní kombinaci středověké kouzlo, moderní komfort a ohromující pobřeží Amalfi panoramat. Každý pokoj nabízí krásně zdobené dechberoucí námořní pohledy z balkonu.

Hotely Maiori

Maiori leží v oblasti Salerno, Campania, Itálie (viz mapa Maiori).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Maiori (navštivte průvodce hotely Maiori pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Maiori je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Maiori

další hotely Maiori »
Residence Hotel Panoramic: fotografie

Residence Hotel Panoramic ***

Vítejte na Residence Hotel Panorama, kompletně zrekonstruovaný v roce 2003, a nastavit v Maiori, krásné a slavné město na pobřeží Amalfi. Residence Hotel Panorama je jen 18 metrů od pláže, v blízkosti města je malý přístav.

Albergo San Francesco: fotografie

Albergo San Francesco ****

Krok z Albergo San Francesco, přímo na hotelu, dobře vybavené-soukromá pláž. Užijte si krásné moře názory z této moderní hotel, který má vlastní zahradu a bazén.

Hotel Panorama: fotografie

Hotel Panorama ****

Na pobřeží Amalfi, 4-hvězdičkový hotel Panorama má bazén na terase s výhledem na Středozemní moře. Jeho soukromá pláž je hned přes ulici, 20 metrů od hotelu. Většina pokojů v Panorama Hotel má výhled na moře a pobřeží.

Hotely Agropoli

Agropoli leží v oblasti Salerno, Campania, Itálie (viz mapa Agropoli).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Agropoli (navštivte průvodce hotely Agropoli pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Agropoli je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Agropoli

další hotely Agropoli »
Villa Scotillo 1950: fotografie

Villa Scotillo 1950

Jen 50 metrů od moře, Villa Scotillo je venkovský dům v centru Agropoli a v srdci Parco Naturale del Cilento. Snídaně se podává venku na soukromou terasu a parkování je zdarma.

Hotel Villa La Colombaia: fotografie

Hotel Villa La Colombaia ***

Villa La Colombaia je nastaven na kopcích Cilento a Vallo di Diano Přírodní park. Strávit dovolenou a tady se vám bude líbit nejvíce relaxační zkušeností.

Hotel Mare: fotografie

Hotel Mare ***

U kola se Agropoli Hotel Mare a parkování jsou zdarma. Všechny pokoje mají balkon, některé s výhledem na Středozemní moře a některé s výhledem na zahradu s venkovním bazénem. Mare Hotel nabízí přímý přístup na pláž přes zahradu.

Hotely Praiano

Praiano leží v oblasti Salerno, Campania, Itálie (viz mapa Praiano).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Praiano (navštivte průvodce hotely Praiano pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Praiano je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Praiano

další hotely Praiano »
Hotel Continental On The Rock: fotografie

Hotel Continental On The Rock **

V hotelu Continental stejné Pozdravuje vás nádherný výhled z balkonu, když se vzbudíte, jako když budete jíst v restauraci in-house. Vyberte si mezi Hotelové pokoje a apartmány.

Casa Angelina Hotel: fotografie

Casa Angelina Hotel *****

Luxusní hotel posazený na útesech na pobřeží Amalfi, Casa Angelina má všechny ingredience pro dovolenou jen tak nezapomenete, od nádherným výhledem na vynikající lázeňských zařízeních.

Tramonto d'Oro: fotografie

Tramonto d'Oro ****

4-hvězdičkový rodinný hotel-běh v Praiano, Tramonto d'Oro nabízí přátelské místo s nádhernou střeše bazén a ohromující výhled na pobřeží Amalfi.

Hotely Paestum

Copersito leží v oblasti Salerno, Campania, Itálie (viz mapa Paestum).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Copersito (navštivte průvodce hotely Copersito pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Copersito je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Copersito

další hotely Paestum »
Hotel Olimpia: fotografie

Hotel Olimpia ***

Jen 250 metrů od pláže a méně než 2 km od centra Paestum je, Hotel Olimpia je v Národního parku Cilento. Nabízí bezplatné parkoviště a typickou restauraci.

Hotel Meridiana: fotografie

Hotel Meridiana ****

Meridiana Hotel je jen 20-minutové chůze od Paestum stránek archeologického. Nabízí soukromou pláž s kyvadlovou dopravou a venkovní bazén obklopený rozsáhlým parkem.

Hotel Schuhmann: fotografie

Hotel Schuhmann ****

Jen pár kroků od písečné pláže u Laura, Hotel Schuhmann nabízí bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. Můžete si prohlédnout nábřeží s bezplatnou službu půjčovna kol.

Hotely Salerno: rezervace ubytování

Poloha oblasti Salerno

– viz mapa Salerno »

Salerno leží v oblasti Campania, Itálie.

Rezervace ubytování: Salerno – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Salerno, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Salerno.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Salerno Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Salerno – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Salerno. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.