loading

San Cipriano Picentino hotely: Il Priorato De La Quercia Antica hotel San Cipriano Picentino

Il Priorato De La Quercia Antica

základní informace

třída:
adresa hotelu: Via Coriglione 7, 84099 San Cipriano Picentino
zeměpisná poloha: 40° 43' 18" severní šířky, 14° 52' 36" východní délky
oblast: Salerno, Campania, Itálie
počet pokojů: 3

popis hotelu

Na 15 km od Salerna, La Quercia Antica funkce středověké architektury a starožitný nábytek. Jeho jídelně se může pochlubit elegantním krbem. Na zahradě staré stromy a barevných květin.


Il Priorato De La Quercia Antica hotel San Cipriano Picentino: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Il Priorato De La Quercia Antica hotel San Cipriano Picentino on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Il Priorato De La Quercia Antica – podrobné informace & rezervace »

Il Priorato De La Quercia Antica hotel San Cipriano Picentino: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Il Priorato De La Quercia Antica hotel San Cipriano Picentino u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě San Cipriano Picentino, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě San Cipriano Picentino. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese Via Coriglione 7 ve městě San Cipriano Picentino, Salerno, Campania, Itálie – viz mapa San Cipriano Picentino ».

Hotely blízko hotelu Il Priorato De La Quercia Antica hotel San Cipriano Picentino

Hotely v okolí hotelu Il Priorato De La Quercia Antica hotel San Cipriano Picentino jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě San Cipriano Picentino

Velká letiště blízko hotelu Il Priorato De La Quercia Antica hotel San Cipriano Picentino

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Il Priorato De La Quercia Antica hotel San Cipriano Picentino. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Il Priorato De La Quercia Antica hotel San Cipriano Picentino

Letiště blízko hotelu Il Priorato De La Quercia Antica hotel San Cipriano Picentino, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Il Priorato De La Quercia Antica hotel San Cipriano Picentino

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Il Priorato De La Quercia Antica hotel San Cipriano Picentino. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.