3D mapa San Mango Piemonte

Satelitní mapa San Mango Piemonte

název bez diakritiky: San Mango Piemonte
správní zařazení: Salerno, Campania, Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 40° 42' 0" North, 14° 50' 0" East

San Mango Piemonte a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa San Mango PiemonteVítejte na stránce věnované satelitní mapě San Mango Piemonte. Název zobrazeného místa bez diakritiky je San Mango Piemonte, administrativně je místo zařazeno do oblasti Salerno, Campania, Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 40° 42' 0" North, 14° 50' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: San Mango Piemonte v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely San Mango Piemonte

Hotely San Mango Piemonte: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely San Mango Piemonte: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě San Mango Piemonte, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě San Mango Piemonte Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě San Mango Piemonte. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města San Mango Piemonte

3D mapa San Mango Piemonte v Google Earth

satelitní 3D mapa San Mango Piemonte, Itálie

3D mapa San Mango PiemonteGoogle Earth – podívejte se na San Mango Piemonte z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu San Mango Piemonte dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu San Mango Piemonte shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa San Mango Piemonte, Itálie v Google Earth »

Letiště San Mango Piemonte a okolí

Letiště ve městě San Mango Piemonte a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích San Mango Piemonte říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast San Mango Piemonte (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro San Mango Piemonte a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu San Mango Piemonte

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu San Mango Piemonte: textový odkaz

satelitní mapu San Mango Piemonte: obrázkový odkaz

satelitní mapu San Mango Piemonte

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu San Mango Piemonte: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu San Mango Piemonte: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu San Mango Piemonte: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ban Nam Phu Lang (1) v oblasti Kanchanaburi, Central, Thajsko
  2. Gada Khel v oblasti Peshawar, N.W.F.P., Pákistán
  3. Thoys v oblasti Belley, Ain, Rhone-Alpes, Francie
  4. Taylor v oblasti Nome Census Area, Alaska, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.