3D mapa San Pietro

Satelitní mapa San Pietro

název bez diakritiky: San Pietro
správní zařazení: Salerno, Campania, Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 40° 42' 0" North, 14° 43' 0" East

San Pietro a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa San PietroVítejte na stránce věnované satelitní mapě San Pietro. Název zobrazeného místa bez diakritiky je San Pietro, administrativně je místo zařazeno do oblasti Salerno, Campania, Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 40° 42' 0" North, 14° 43' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: San Pietro v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely San Pietro

Hotely San Pietro: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely San Pietro: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě San Pietro, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě San Pietro Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě San Pietro. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města San Pietro

3D mapa San Pietro v Google Earth

satelitní 3D mapa San Pietro, Itálie

3D mapa San PietroGoogle Earth – podívejte se na San Pietro z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu San Pietro dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu San Pietro shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa San Pietro, Itálie v Google Earth »

Letiště San Pietro a okolí

Letiště ve městě San Pietro a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích San Pietro říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast San Pietro (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro San Pietro a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu San Pietro

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu San Pietro: textový odkaz

satelitní mapu San Pietro: obrázkový odkaz

satelitní mapu San Pietro

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu San Pietro: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu San Pietro: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu San Pietro: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Eramuduwagama v oblasti North Central, Srí Lanka
  2. Belluno Veronese v oblasti Verona, Veneto, Itálie
  3. Ngoutou v oblasti Kadey, Est, Kamerun
  4. Plei Kuel v oblasti A Yun Pa, Gia Lai, Vietnam
  5. Temiang v oblasti Sarawak, Malajsie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.