3D mapa Madonna dei Prati

Satelitní mapa Madonna dei Prati

název bez diakritiky: Madonna dei Prati
správní zařazení: Bologna, Emilia-Romagna, Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 44° 31' 0" North, 11° 12' 0" East

Madonna dei Prati a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Madonna dei PratiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Madonna dei Prati. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Madonna dei Prati, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bologna, Emilia-Romagna, Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 44° 31' 0" North, 11° 12' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Madonna dei Prati v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Madonna dei Prati

Hotely Madonna dei Prati: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Madonna dei Prati: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Madonna dei Prati, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Madonna dei Prati Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Madonna dei Prati. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Madonna dei Prati

3D mapa Madonna dei Prati v Google Earth

satelitní 3D mapa Madonna dei Prati, Itálie

3D mapa Madonna dei PratiGoogle Earth – podívejte se na Madonna dei Prati z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Madonna dei Prati dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Madonna dei Prati shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Madonna dei Prati, Itálie v Google Earth »

Letiště Madonna dei Prati a okolí

Letiště ve městě Madonna dei Prati a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Madonna dei Prati říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Madonna dei Prati (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Madonna dei Prati a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Madonna dei Prati

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Madonna dei Prati: textový odkaz

satelitní mapu Madonna dei Prati: obrázkový odkaz

satelitní mapu Madonna dei Prati

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Madonna dei Prati: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Madonna dei Prati: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Madonna dei Prati: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Cernion v oblasti Saint-Quentin, Aisne, Picardie, Francie
  2. Chak Ghulam Adam v oblasti Multan, Punjab, Pákistán
  3. Anoarkhali v oblasti Kishoreganj Zl, Dhaka Div, Bangladéš
  4. Chistyy v oblasti Bratskiy rayon, Irkutskaya Oblast, Rusko
  5. Langbuzhang v oblasti Yanchi, Ningxia, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.