3D mapa San Maurizio

Satelitní mapa San Maurizio

název bez diakritiky: San Maurizio
správní zařazení: Reggio nell Emilia, Emilia-Romagna, Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 44° 41' 0" North, 10° 41' 0" East

San Maurizio a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa San MaurizioVítejte na stránce věnované satelitní mapě San Maurizio. Název zobrazeného místa bez diakritiky je San Maurizio, administrativně je místo zařazeno do oblasti Reggio nell Emilia, Emilia-Romagna, Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 44° 41' 0" North, 10° 41' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: San Maurizio v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely San Maurizio

Hotely San Maurizio: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely San Maurizio: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě San Maurizio, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě San Maurizio Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě San Maurizio. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města San Maurizio

3D mapa San Maurizio v Google Earth

satelitní 3D mapa San Maurizio, Itálie

3D mapa San MaurizioGoogle Earth – podívejte se na San Maurizio z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu San Maurizio dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu San Maurizio shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa San Maurizio, Itálie v Google Earth »

Letiště San Maurizio a okolí

Letiště ve městě San Maurizio a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích San Maurizio říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast San Maurizio (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro San Maurizio a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu San Maurizio

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu San Maurizio: textový odkaz

satelitní mapu San Maurizio: obrázkový odkaz

satelitní mapu San Maurizio

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu San Maurizio: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu San Maurizio: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu San Maurizio: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tunas v oblasti Ingawa, Katsina, Nigérie
  2. Una v oblasti Lerida, Cataluna, Španělsko
  3. Rot v oblasti Vlaams Brabant, Vlaanderen, Belgie
  4. Muzhevo v oblasti Klinskiy rayon, Moscovskaya Oblast, Rusko
  5. Beznoskovtsy v oblasti Khmelnytska, Ukrajina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.