3D mapa San Fortunato

Satelitní mapa San Fortunato

název bez diakritiky: San Fortunato
správní zařazení: Rimini, Emilia-Romagna, Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 44° 1' 50" North, 12° 32' 32" East

San Fortunato a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa San FortunatoVítejte na stránce věnované satelitní mapě San Fortunato. Název zobrazeného místa bez diakritiky je San Fortunato, administrativně je místo zařazeno do oblasti Rimini, Emilia-Romagna, Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 44° 1' 50" North, 12° 32' 32" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: San Fortunato v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely San Fortunato

Hotely San Fortunato: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely San Fortunato: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě San Fortunato, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě San Fortunato Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě San Fortunato. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města San Fortunato

3D mapa San Fortunato v Google Earth

satelitní 3D mapa San Fortunato, Itálie

3D mapa San FortunatoGoogle Earth – podívejte se na San Fortunato z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu San Fortunato dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu San Fortunato shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa San Fortunato, Itálie v Google Earth »

Letiště San Fortunato a okolí

Letiště ve městě San Fortunato a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích San Fortunato říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast San Fortunato (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro San Fortunato a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu San Fortunato

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu San Fortunato: textový odkaz

satelitní mapu San Fortunato: obrázkový odkaz

satelitní mapu San Fortunato

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu San Fortunato: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu San Fortunato: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu San Fortunato: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ch'irecha Bekeka v oblasti East Wellega, Oromiya, Etiopie
  2. Durrbach v oblasti Niederschlesischer Oberlausitzkreis, Sachsen, Sachsen, Německo
  3. Ratnal v oblasti Jammu, Jammu and Kashmir, Indie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.