3D mapa Vecciano

Satelitní mapa Vecciano

název bez diakritiky: Vecciano
správní zařazení: Rimini, Emilia-Romagna, Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 43° 57' 0" North, 12° 33' 0" East

Vecciano a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa VeccianoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Vecciano. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Vecciano, administrativně je místo zařazeno do oblasti Rimini, Emilia-Romagna, Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 43° 57' 0" North, 12° 33' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Vecciano v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Vecciano

Hotely Vecciano: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Vecciano: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Vecciano, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Vecciano Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Vecciano. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Vecciano

3D mapa Vecciano v Google Earth

satelitní 3D mapa Vecciano, Itálie

3D mapa VeccianoGoogle Earth – podívejte se na Vecciano z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Vecciano dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Vecciano shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Vecciano, Itálie v Google Earth »

Letiště Vecciano a okolí

Letiště ve městě Vecciano a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Vecciano říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Vecciano (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Vecciano a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Vecciano

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Vecciano: textový odkaz

satelitní mapu Vecciano: obrázkový odkaz

satelitní mapu Vecciano

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Vecciano: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Vecciano: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Vecciano: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Timana v oblasti Timana, Huila, Kolumbie
  2. Wanhoden v oblasti Cuxhaven, Luneburg, Niedersachsen, Německo
  3. Paucaray v oblasti Paranicochas, Ayacucho, Peru
  4. Caroa v oblasti Inaja, Pernambuco, Brazílie
  5. Dakin v oblasti Division No. 13, Alberta, Kanada

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.