3D mapa Campo Marzio

Satelitní mapa Campo Marzio

název bez diakritiky: Campo Marzio
správní zařazení: Roma, Lazio, Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 41° 54' 0" North, 12° 28' 0" East

Campo Marzio a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Campo MarzioVítejte na stránce věnované satelitní mapě Campo Marzio. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Campo Marzio, administrativně je místo zařazeno do oblasti Roma, Lazio, Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 41° 54' 0" North, 12° 28' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Campo Marzio v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Campo Marzio

Hotely Campo Marzio: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Campo Marzio: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Campo Marzio, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Campo Marzio Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Campo Marzio. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Campo Marzio

3D mapa Campo Marzio v Google Earth

satelitní 3D mapa Campo Marzio, Itálie

3D mapa Campo MarzioGoogle Earth – podívejte se na Campo Marzio z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Campo Marzio dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Campo Marzio shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Campo Marzio, Itálie v Google Earth »

Letiště Campo Marzio a okolí

Letiště ve městě Campo Marzio a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Campo Marzio říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Campo Marzio (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Campo Marzio a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Campo Marzio

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Campo Marzio: textový odkaz

satelitní mapu Campo Marzio: obrázkový odkaz

satelitní mapu Campo Marzio

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Campo Marzio: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Campo Marzio: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Campo Marzio: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ban Lup v oblasti Kalasin, Northeastern, Thajsko
  2. Callicoon v oblasti Sullivan County, New York, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.