3D mapa Podere Rosa

Satelitní mapa Podere Rosa

název bez diakritiky: Podere Rosa
správní zařazení: Roma, Lazio, Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 41° 57' 0" North, 12° 34' 0" East

Podere Rosa a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Podere RosaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Podere Rosa. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Podere Rosa, administrativně je místo zařazeno do oblasti Roma, Lazio, Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 41° 57' 0" North, 12° 34' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Podere Rosa v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Podere Rosa

Hotely Podere Rosa: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Podere Rosa: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Podere Rosa, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Podere Rosa Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Podere Rosa. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Podere Rosa

3D mapa Podere Rosa v Google Earth

satelitní 3D mapa Podere Rosa, Itálie

3D mapa Podere RosaGoogle Earth – podívejte se na Podere Rosa z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Podere Rosa dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Podere Rosa shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Podere Rosa, Itálie v Google Earth »

Letiště Podere Rosa a okolí

Letiště ve městě Podere Rosa a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Podere Rosa říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Podere Rosa (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Podere Rosa a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Podere Rosa

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Podere Rosa: textový odkaz

satelitní mapu Podere Rosa: obrázkový odkaz

satelitní mapu Podere Rosa

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Podere Rosa: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Podere Rosa: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Podere Rosa: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Raind v oblasti Hyderabad, Sind, Pákistán
  2. Reppen v oblasti Nord-Trondelag, Norsko
  3. Vimmerby v oblasti Vimmerby Kommun, Kalmar Lan, Švédsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.