3D mapa Milano

Satelitní mapa Milano

název bez diakritiky: Milano
správní zařazení: Milano, Lombardia, Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 45° 28' 0" North, 9° 12' 0" East

Milano a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MilanoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Milano. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Milano, administrativně je místo zařazeno do oblasti Milano, Lombardia, Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 45° 28' 0" North, 9° 12' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Milano v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Milano

Hotely Milano: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Milano: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Milano, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Milano Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Milano. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Milano

3D mapa Milano v Google Earth

satelitní 3D mapa Milano, Itálie

3D mapa MilanoGoogle Earth – podívejte se na Milano z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Milano dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Milano shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Milano, Itálie v Google Earth »

Letiště Milano a okolí

Letiště ve městě Milano a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Milano říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Milano (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Milano a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Milano

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Milano: textový odkaz

satelitní mapu Milano: obrázkový odkaz

satelitní mapu Milano

vyhledávací box

satelitní mapy od Googlu



UPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Milano: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Milano: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Milano: velká mapa jako odkaz



náhodná místa

  1. Sifahandra v oblasti Nias, Sumatera Utara, Indonésie
  2. Voronin v oblasti Uyskiy rayon, Chelyabinskaya Oblast, Rusko
  3. Ngone v oblasti Ntem, Sud, Kamerun

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.