3D mapa Somma Lombardo

Satelitní mapa Somma Lombardo

název bez diakritiky: Somma Lombardo
správní zařazení: Varese, Lombardia, Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 45° 41' 0" North, 8° 42' 0" East

Somma Lombardo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Somma LombardoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Somma Lombardo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Somma Lombardo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Varese, Lombardia, Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 45° 41' 0" North, 8° 42' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Somma Lombardo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Somma Lombardo

Hotely Somma Lombardo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Somma Lombardo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Somma Lombardo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Somma Lombardo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Somma Lombardo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Somma Lombardo

3D mapa Somma Lombardo v Google Earth

satelitní 3D mapa Somma Lombardo, Itálie

3D mapa Somma LombardoGoogle Earth – podívejte se na Somma Lombardo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Somma Lombardo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Somma Lombardo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Somma Lombardo, Itálie v Google Earth »

Letiště Somma Lombardo a okolí

Letiště ve městě Somma Lombardo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Somma Lombardo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Somma Lombardo (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Somma Lombardo a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Somma Lombardo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Somma Lombardo: textový odkaz

satelitní mapu Somma Lombardo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Somma Lombardo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Somma Lombardo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Somma Lombardo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Somma Lombardo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ghari Ghat v oblasti Gonda, Uttar Pradesh, Indie
  2. Pokrovskiy v oblasti Talovskiy rayon, Voronezhskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.