loading

Itálie: luxusní hotely – rezervujte si luxusní hotel ve státě Itálie

Luxusní hotely Itálie – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města ve státě Itálie. Další města ve státu Itálie – viz mapa Itálie.

Rezervujte si luxusní hotel Itálie on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané luxusní hotely v oblíbených městech státu Itálie. Luxusní hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře. Přehled všech hotelů Itálie, bez ohledu na úroveň luxusu, je obsahem průvodce hotely Itálie.

Luxusní hotely Napoli

Naples leží v oblasti Napoli, Campania, Itálie (viz mapa Napoli).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Naples (navštivte průvodce luxusní hotely Naples pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Naples je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Naples

další luxusní hotely Napoli »
Grand Hotel Vesuvio: fotografie

Grand Hotel Vesuvio *****

Nachází se přímo na nábřeží v Neapoli, prestižní Grand Hotel Vesuvio nabízí panoramatický výhled na Vesuv a ostrov Capri. K dispozici je Wi-Fi a elegantní pokoje. Pokoje v hotelu Vesuvio jsou vybaveny klimatizací a satelitní TV.

Hotel Romeo: fotografie

Hotel Romeo *****

Hotel Romeo byl vytvořen inovativní týmem architektů a designérů. Nabízí stylové ubytování, luxusní wellness centrum, a fantastický výhled na přístav v Neapoli.

Grand Hotel Parkers: fotografie

Grand Hotel Parkers *****

Grand Hotel Parkers nabízí luxusní ubytování ve velmi výhodné poloze v centru Neapole, na začátku bytových Corso Vittorio Emanuele.

Luxusní hotely Milano

Milan leží v oblasti Milano, Lombardia, Itálie (viz mapa Milano).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Milan (navštivte průvodce luxusní hotely Milan pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Milan je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Milan

další luxusní hotely Milano »
Le Méridien Gallia: fotografie

Le Méridien Gallia *****

S výhledem na jeden z Milána nejcharakterističtější náměstí, Piazza Duca d'Aosta, hotel je dobře známý pro své bohaté kulturní prostředí, jen několik minut jízdy autem od kulturní a ekonomické centrum.

Carlton Hotel Baglioni: fotografie

Carlton Hotel Baglioni *****

The Carlton Hotel Baglioni is located in the heart of Milan's exclusive fashion quarter. Tento luxusní hotel dodává nádech třídy do svého pobytu v nejmódnější městě Itálie.

Armani Hotel Milano: fotografie

Armani Hotel Milano *****

Jen 150 metrů od metra, Montenapoleone Armani Hotel Milano se nachází v elegantní Quadrilatero della Moda okresu. Hosté se berou do svých elegantních moderních pokojích pomocí osobního životního stylu manažera.

Luxusní hotely Lido di Jesolo

Lido di Iesolo leží v oblasti Venezia, Veneto, Itálie (viz mapa Lido di Jesolo).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Lido di Iesolo (navštivte průvodce luxusní hotely Lido di Iesolo pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Lido di Iesolo je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Lido di Iesolo

další luxusní hotely Lido di Jesolo »
Hotel Adriatic Palace: fotografie

Hotel Adriatic Palace ****

Nacházíte se v nové, moderní 4-hvězdičkový hotel, nastavte na pobřeží Lido di Jesolo a nabízí soukromá pláž, venkovní bazén a venkovní jacuzzi vany. Ubytujte se v prostorné pokoje v hotelu Palace Jadranu.

Aparthotel La Pineta: fotografie

Aparthotel La Pineta ****

Tento jemný sídlo s výhledem na moře, se nachází v borovém lese a ponoří do úplného klidu a míru svých 4000 m² park. Nabízí všechny moderní komfort, včetně široké salónky, restaurace a bar s open-air "a kryté terasy.

Hotel Croce Di Malta: fotografie

Hotel Croce Di Malta ****

Hotel Croce di Malta se nachází přímo u moře v srdci Lido di Jesolo, nedaleko Benátek. Nabízí bazény s velkými terasami na opalování a soukromou pláž.

Luxusní hotely Taormina

Taormina leží v oblasti Messina, Sicilia, Itálie (viz mapa Taormina).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Taormina (navštivte průvodce luxusní hotely Taormina pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Taormina je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Taormina

další luxusní hotely Taormina »
Grand Hotel Mazzarò Sea Palace: fotografie

Grand Hotel Mazzarò Sea Palace *****

Grand Hotel Mazzarò Sea Palace je stanovena výše krásná Taormina na pláži Lido di Spisone. To má wellness centrum, vlastní moře-view bazény a bezplatné soukromé pláži.

Atlantis Bay: fotografie

Atlantis Bay *****

Atlantis Bay se nachází v srdci Sirény Bay a má krásný sluneční terasa s bazénem u moře. Všechny pokoje mají panoramatickou terasu s nádherným výhledem. Hotel Atlantis Bay věnuje zvláštní pozornost velkého labužníka vaření.

Villa Sant'Andrea: fotografie

Villa Sant'Andrea *****

Sant'Andrea vila byla postavena v roce 1830 anglické šlechtické rodiny. V roce 1950 se stal jedním z nejexkluzivnějších hotelů v Taormina, přičemž až nyní kouzlo staré a vznešené soukromé rezidence.

Luxusní hotely Palau

Palau leží v oblasti Sassari, Sardegna, Itálie (viz mapa Palau).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Palau (navštivte průvodce luxusní hotely Palau pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Palau je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Palau

další luxusní hotely Palau »
Hotel Capo d'Orso Thalasso & SPA: fotografie

Hotel Capo d'Orso Thalasso & SPA *****

Nastavte v 10 ha parku s výhledem na souostroví Maddalena, Hotel Capo d'Orso, je 5-hvězdičkový hotel s lázeňskými službami, golfový klub a soukromý přístav.

Grand Hotel Poltu Quatu: fotografie

Grand Hotel Poltu Quatu *****

Grand Hotel Poltu Quatu nabízí panoramatický výhled na ostrovy La Maddalena, beauty a fitness centrum, bazén a zdarma kyvadlová doprava na pláž. Pokoje mají internet zdarma.

Colonna Pevero Hotel: fotografie

Colonna Pevero Hotel *****

Colonna Pevero Hotel se nachází 2 km od Porto Cervo na pobřeží Emerald. Nabízí soukromou pláž a 5 bazénů s kamennými vodopády a jacuzzi oblasti. Prostorné pokoje mají balkon nebo verandu.

Luxusní hotely Florence

Firenze leží v oblasti Firenze, Toscana, Itálie (viz mapa Florence).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Firenze (navštivte průvodce luxusní hotely Firenze pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Firenze je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Firenze

další luxusní hotely Florence »
Golden Tower Hotel & Spa: fotografie

Golden Tower Hotel & Spa *****

Zlatá věž je luxusní boutique hotel s vlastní lázeňské a relaxační centrum, odehrává přímo v nejexkluzivnější okrese Florencie. Palazzo Strozzi je hned vedle dveří. Užijte si top-kvalitní servis a služby tady v Golden Tower Hotel.

The St. Regis Florence: fotografie

The St. Regis Florence *****

Majestátní Grand Hotel nabízí luxusní ubytování, dokonalé služby a rozsáhlé zařízení, vše v samém srdci historického centra Florencie.

Relais Santa Croce by Baglioni Hotels: fotografie

Relais Santa Croce by Baglioni Hotels *****

5-hvězdičkový hotel zasazený do ohromující 18. století-paláce, Relais Santa Croce je jedním z nejluxusnějších, stylové a elegantní zařízení v historickém centru Florencie.

Luxusní hotely Sorrento

Sorrento leží v oblasti Napoli, Campania, Itálie (viz mapa Sorrento).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Sorrento (navštivte průvodce luxusní hotely Sorrento pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Sorrento je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Sorrento

další luxusní hotely Sorrento »
Grand Hotel La Pace: fotografie

Grand Hotel La Pace *****

Zapomeňte na chaos, stres a shon městského života: v Grand Hotel La Pace zažijete oázu klidu, užívat si nádherný výhled na Neapolský záliv.

Grand Hotel Excelsior Vittoria: fotografie

Grand Hotel Excelsior Vittoria *****

Grand Hotel Excelsior Vittoria, jeden z předních Malé Hotels of the World, nabízí wellness centrum, bazén, soukromé parkoviště, a panoramatické terasy s výhledem na Bay v Neapoli.

Parco dei Principi Wellness Hotel: fotografie

Parco dei Principi Wellness Hotel *****

Obklopena svěží, středomořské zahrady (27.000 m²), Parco Dei Principi poskytuje klidném prostředí pro svůj pobyt v Sorrento s fantastickým výhledem na Neapolský záliv.

Luxusní hotely Roma

Roma leží v oblasti Roma, Lazio, Itálie (viz mapa Roma).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Roma (navštivte průvodce luxusní hotely Roma pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Roma je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Roma

další luxusní hotely Roma »
Hotel Raphael – Relais & Châteaux: fotografie

Hotel Raphael – Relais & Châteaux *****

Hned za krásné Piazza Navona, v jedné z půvabných Říma, labyrint starých ulicích, Raphael Luxusní hotel nabízí nádherou a stylu v samém srdci historického centra Říma.

Rome Cavalieri, Waldorf Astoria Hotels and Resorts: fotografie

Rome Cavalieri, Waldorf Astoria Hotels and Resorts *****

Nastavte v prostorné, soukromý park Středomoří, Řím Cavalieri, Waldorf Astoria Collection, nabízí úchvatný, panoramatický výhled z Věčného města.

Hotel Splendide Royal - Small Luxury Hotels of the World: fotografie

Hotel Splendide Royal - Small Luxury Hotels of the World *****

Stanovené v nejexkluzivnější čtvrti Říma mezi Via Veneto a krásné zahrady Villa Borghese, Hotel Splendide Royal je elegantním místem pro Váš pobyt ve věčném městě.

Luxusní hotely Venice

Venezia leží v oblasti Venezia, Veneto, Itálie (viz mapa Venice).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Venezia (navštivte průvodce luxusní hotely Venezia pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Venezia je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Venezia

další luxusní hotely Venice »
Centurion Palace: fotografie

Centurion Palace *****

Nastavit přímo na Canal Grande, v jedné z nejstarších oblastí Benátek, historické Centurion Palace nabízí luxusní ubytování s vynikající služby, krásné interiéry a velkým zařízením.

Bauer Hotel: fotografie

Bauer Hotel *****

S výhledem na barokní kostel Campo San Moisè a jen 2 minuty od náměstí svatého Marka, Bauer Hotel je známý, moderní stylizovaný zařízení, představovat skutečnou atmosféru Benátek.

Bauer Il Palazzo: fotografie

Bauer Il Palazzo *****

Tento luxusní 5-hvězdičkový hotel se odehrává v historickém paláci v centru Benátek, kde jsou bohaté pokoje dekorované v high-benátském stylu, a nabízí úžasné výhledy na město, nebo kanál.

Luxusní hotely Rimini

Rimini leží v oblasti Rimini, Emilia-Romagna, Itálie (viz mapa Rimini).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Rimini (navštivte průvodce luxusní hotely Rimini pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Rimini je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Rimini

další luxusní hotely Rimini »
i-Suite Hotel: fotografie

i-Suite Hotel *****

I-Suite Hotel leží na nábřeží v Rimini. To nabízí spoustu wellness zařízení včetně venkovního bazénu, parkování zdarma, a ultra-moderní pokoje s Wi-Fi.

Grand Hotel Rimini e Residenza Grand Hotel: fotografie

Grand Hotel Rimini e Residenza Grand Hotel *****

Nejslavnějším symbolem Rimini; více než Grand Hotel, to je svět kouzel, která vítá své hosty s charismatem, které může udělit pouze v historii.

Park Hotel Rimini: fotografie

Park Hotel Rimini ****

Nachází se v Rimini Marina centru, v těsné blízkosti moře, tento nízký růst hotel se nachází v blízkosti konferenčního centra, výstavní plochy a centra města.

Luxusní hotely Itálie: rezervace ubytování

Rezervace ubytování: Itálie: žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve státě Itálie, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů ve státě Itálie.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve státě Itálie Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve státě Itálie. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.