3D mapa Civita Campomarano

Satelitní mapa Civita Campomarano

název bez diakritiky: Civita Campomarano
správní zařazení: Campobasso, Molise, Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 41° 47' 0" North, 14° 41' 0" East

Civita Campomarano a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Civita CampomaranoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Civita Campomarano. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Civita Campomarano, administrativně je místo zařazeno do oblasti Campobasso, Molise, Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 41° 47' 0" North, 14° 41' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Civita Campomarano v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Civita Campomarano

Hotely Civita Campomarano: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Civita Campomarano: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Civita Campomarano, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Civita Campomarano Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Civita Campomarano. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Civita Campomarano

3D mapa Civita Campomarano v Google Earth

satelitní 3D mapa Civita Campomarano, Itálie

3D mapa Civita CampomaranoGoogle Earth – podívejte se na Civita Campomarano z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Civita Campomarano dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Civita Campomarano shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Civita Campomarano, Itálie v Google Earth »

Letiště Civita Campomarano a okolí

Letiště ve městě Civita Campomarano a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Civita Campomarano říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Civita Campomarano (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Civita Campomarano a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Civita Campomarano

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Civita Campomarano: textový odkaz

satelitní mapu Civita Campomarano: obrázkový odkaz

satelitní mapu Civita Campomarano

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Civita Campomarano: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Civita Campomarano: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Civita Campomarano: velká mapa jako odkaznáhodná místa


    Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.