3D mapa Roccaspromonte

Satelitní mapa Roccaspromonte

název bez diakritiky: Roccaspromonte
správní zařazení: Campobasso, Molise, Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 41° 36' 0" North, 14° 34' 0" East

Roccaspromonte a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa RoccaspromonteVítejte na stránce věnované satelitní mapě Roccaspromonte. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Roccaspromonte, administrativně je místo zařazeno do oblasti Campobasso, Molise, Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 41° 36' 0" North, 14° 34' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Roccaspromonte v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Roccaspromonte

Hotely Roccaspromonte: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Roccaspromonte: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Roccaspromonte, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Roccaspromonte Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Roccaspromonte. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Roccaspromonte

3D mapa Roccaspromonte v Google Earth

satelitní 3D mapa Roccaspromonte, Itálie

3D mapa RoccaspromonteGoogle Earth – podívejte se na Roccaspromonte z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Roccaspromonte dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Roccaspromonte shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Roccaspromonte, Itálie v Google Earth »

Letiště Roccaspromonte a okolí

Letiště ve městě Roccaspromonte a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Roccaspromonte říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Roccaspromonte (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Roccaspromonte a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Roccaspromonte

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Roccaspromonte: textový odkaz

satelitní mapu Roccaspromonte: obrázkový odkaz

satelitní mapu Roccaspromonte

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Roccaspromonte: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Roccaspromonte: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Roccaspromonte: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. McManus v oblasti East Feliciana Parish, Louisiana, Spojené státy americké
  2. Thatti v oblasti Kasur, Punjab, Pákistán
  3. Yronde-et-Buron v oblasti Clermont-Ferrand, Puy-de-Dome, Auvergne, Francie
  4. Uphu-ri v oblasti South Hwanghae, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.