3D mapa Salcito

Satelitní mapa Salcito

název bez diakritiky: Salcito
správní zařazení: Campobasso, Molise, Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 41° 46' 0" North, 14° 30' 0" East

Salcito a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SalcitoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Salcito. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Salcito, administrativně je místo zařazeno do oblasti Campobasso, Molise, Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 41° 46' 0" North, 14° 30' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Salcito v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Salcito

Hotely Salcito: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Salcito: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Salcito, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Salcito Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Salcito. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Salcito

3D mapa Salcito v Google Earth

satelitní 3D mapa Salcito, Itálie

3D mapa SalcitoGoogle Earth – podívejte se na Salcito z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Salcito dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Salcito shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Salcito, Itálie v Google Earth »

Letiště Salcito a okolí

Letiště ve městě Salcito a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Salcito říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Salcito (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Salcito a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Salcito

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Salcito: textový odkaz

satelitní mapu Salcito: obrázkový odkaz

satelitní mapu Salcito

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Salcito: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Salcito: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Salcito: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Braunoldswiesen v oblasti Schwabisch Hall, Stuttgart, Baden-Wurttemberg, Německo
  2. Los Moros v oblasti Valparaiso, Zacatecas, Mexiko
  3. Osterhult v oblasti Vastervik Kommun, Kalmar Lan, Švédsko
  4. Orbachshof v oblasti Hohenlohekreis, Stuttgart, Baden-Wurttemberg, Německo
  5. Buyutan v oblasti Gunung Kidul, D.I Yogyakarta, Indonésie
  6. Belk v oblasti Fayette County, Alabama, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.