3D mapa Belmonte del Sannio

Satelitní mapa Belmonte del Sannio

název bez diakritiky: Belmonte del Sannio
správní zařazení: Isernia, Molise, Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 41° 48' 0" North, 14° 25' 0" East

Belmonte del Sannio a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Belmonte del SannioVítejte na stránce věnované satelitní mapě Belmonte del Sannio. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Belmonte del Sannio, administrativně je místo zařazeno do oblasti Isernia, Molise, Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 41° 48' 0" North, 14° 25' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Belmonte del Sannio v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Belmonte del Sannio

Hotely Belmonte del Sannio: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Belmonte del Sannio: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Belmonte del Sannio, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Belmonte del Sannio Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Belmonte del Sannio. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Belmonte del Sannio

3D mapa Belmonte del Sannio v Google Earth

satelitní 3D mapa Belmonte del Sannio, Itálie

3D mapa Belmonte del SannioGoogle Earth – podívejte se na Belmonte del Sannio z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Belmonte del Sannio dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Belmonte del Sannio shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Belmonte del Sannio, Itálie v Google Earth »

Letiště Belmonte del Sannio a okolí

Letiště ve městě Belmonte del Sannio a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Belmonte del Sannio říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Belmonte del Sannio (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Belmonte del Sannio a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Belmonte del Sannio

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Belmonte del Sannio: textový odkaz

satelitní mapu Belmonte del Sannio: obrázkový odkaz

satelitní mapu Belmonte del Sannio

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Belmonte del Sannio: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Belmonte del Sannio: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Belmonte del Sannio: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Illow Antow v oblasti Baydhabo, Bay, Somálsko
  2. Frederick Junction v oblasti Frederick County, Maryland, Spojené státy americké
  3. Tinami v oblasti Madang, Papua Nová Guinea
  4. Chernigov-Tokmachevskiy v oblasti Kasharskiy rayon, Rostovskaya Oblast, Rusko
  5. Sabanas de Angola v oblasti Maria la Baja, Bolivar, Kolumbie
  6. Ban Pounghan v oblasti Pakkading, Bolikhamsai, Laos

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.