3D mapa Scarnafigi

Satelitní mapa Scarnafigi

název bez diakritiky: Scarnafigi
správní zařazení: Cuneo, Piemonte, Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 44° 41' 0" North, 7° 34' 0" East

Scarnafigi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ScarnafigiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Scarnafigi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Scarnafigi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cuneo, Piemonte, Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 44° 41' 0" North, 7° 34' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Scarnafigi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Scarnafigi

Hotely Scarnafigi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Scarnafigi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Scarnafigi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Scarnafigi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Scarnafigi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Scarnafigi

3D mapa Scarnafigi v Google Earth

satelitní 3D mapa Scarnafigi, Itálie

3D mapa ScarnafigiGoogle Earth – podívejte se na Scarnafigi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Scarnafigi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Scarnafigi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Scarnafigi, Itálie v Google Earth »

Letiště Scarnafigi a okolí

Letiště ve městě Scarnafigi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Scarnafigi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Scarnafigi (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Scarnafigi a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Scarnafigi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Scarnafigi: textový odkaz

satelitní mapu Scarnafigi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Scarnafigi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Scarnafigi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Scarnafigi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Scarnafigi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Wai'ii v oblasti Northern, Papua Nová Guinea
  2. Sarki v oblasti Dihok, Irák
  3. Babanovicadulo v oblasti Pest, Maďarsko
  4. Laja San Pedro v oblasti Las Choapas, Veracruz, Mexiko
  5. K'ere'anz v oblasti Jijiga, Somali, Etiopie
  6. Larieux v oblasti Grand Anse, Haiti

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.