3D mapa Firenze

Satelitní mapa Firenze

název bez diakritiky: Firenze
správní zařazení: Firenze, Toscana, Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 43° 46' 0" North, 11° 15' 0" East

Firenze a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa FirenzeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Firenze. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Firenze, administrativně je místo zařazeno do oblasti Firenze, Toscana, Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 43° 46' 0" North, 11° 15' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Firenze v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Firenze

Hotely Firenze: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Firenze: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Firenze, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Firenze Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Firenze. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Firenze

3D mapa Firenze v Google Earth

satelitní 3D mapa Firenze, Itálie

3D mapa FirenzeGoogle Earth – podívejte se na Firenze z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Firenze dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Firenze shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Firenze, Itálie v Google Earth »

Letiště Firenze a okolí

Letiště ve městě Firenze a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Firenze říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Firenze (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Firenze a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Firenze

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Firenze: textový odkaz

satelitní mapu Firenze: obrázkový odkaz

satelitní mapu Firenze

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Firenze: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Firenze: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Firenze: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dawson v oblasti Fayette County, Pennsylvania, Spojené státy americké
  2. Center Branch v oblasti Harrison County, West Virginia, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.